עטרה, אמה המאמצת של דפנה מאיר הי"ד, פרשה בהלווייה חלק מסיפור חייה הלא פשוט של דפנה, אשר הוריה הביולוגיים לא יכלו לגדלה, והצליחה לבנות את עצמה, להקים בית ולהפוך לאשת חסד ונתינה.

"הגעת אלינו בגיל 13, היית במוסד שבו לכל אחד הייתה משפחה שאליה הלך, אבל לך לא היו דודים, דודות, סבא או סבתא, גם לא הורים שיכלו לקבל אותך. החלטתי שננסה את השידוך בינינו", סיפרה עטרה.

לדבריה, המפגש הראשון דווקא לא נפתח בחיבוק, לאחר שדפנה סירבה לתת לה לחבק אותה, "כנראה לא ידעת מה זו אהבה ומהי משפחה, שאפשר להתחבק ולהתנשק. עם הזמן התרגלנו ואת הפכת לבת והיינו כל כך שמחים איתך".

בהמשך סיפרה עטרה על נעוריה של דפנה, על החלטתה להתגייס לצה"ל, ועל הדרך הפתאומית בה הודיעה להם, הוריה המאמצים, על החלטתה להתחתן עם נתן בתוך מספר שבועות.

עטרה סיפרה עוד, כי לאחרונה סיפרה לה דפנה שאת ההחלטה לאמץ ולהכניס לביתה ילדים, קיבלה עוד אז כאשר החליטה להתחתן עם נתן.

"דפנה סיפרה לי שכשנתן ביקש את ידה אמרה לו: 'יש לי תנאי אחד. לא משנה כמה ילדים יהיו לנו, גם אנחנו נאמץ ילדים חוץ מהילדים שלנו'. וככה באמת היה. הם קיבלו את יניב ויאיר כשהיו בגיל שלוש ושנה וחצי וזה היה לא בדיוק פשוט למצוא משפחה אומנת שמוכנה לקבל שני אחים ביחד. הם ברוחב לב השקיעו בילדים ומשקיעים בילדים האלה ומדפנה הקטנה והאבודה יצא בן אדם, יצאה אישה שידעה לתרום וידעה לתת".

גם הבעל נתן התייחס בהספדו לרקע המיוחד ממנו הגיעה דפנה. "דפנה שלי, היא אחת ממיליון, אחת ממיליון שגדלים בבית-לא-בית ומצליחים לגדול ולהשתקם. דפנה החליטה להחזיר חסד לעולם, והשיבה"

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו