"כולם אהבו אותו והוא אהב רק לעזור"

בישוב שילה סופדים לישי בן אבו ז"ל שנהרג היום בתאונת דרכים, "הקב"ה רוצה את הטובים קרוב אליו". ההלוויה הערב ב-21:00 בשילה.

רפאל לוי , י"ד בשבט תשע"ו

בן אבו ז''ל
בן אבו ז''ל
צילום: באדיבות המשפחה

"בחור טוב עם לב זהב, אהב לעזור לכולם, בחור שכולם אהבו ואהב רק לעזור, כיבד מאוד את ההורים שלו, אמא ואבא שלו היו בשבילו מקום ראשון", כך סיפר היום (ראשון) שגיא וענונו, תושב שילה, על ישי בן אבו ז''ל שנהרג הבוקר בתאונת דרכים.

וענונו, אשר העסיק בעבר את בן אבו תיאר את אישיותו, "חמד של בחור, עבד איתי כשנתיים-שלוש לפני שהתגייס. בא ממשפחה טובה, הם שמונה אחים ואחות. הוא בנו של הרב דוד בן אבו - דמות מרכזית ביישוב שילה. ישי שירת בהנדסה קרבית והמשיך בקבע כמפעיל צמ"ה (ציוד מכני הנדסי, ר.ל) נשמה טובה, אין מישהו שיכול להגיד עליו משהו לא טוב". 

איציק מירון, תושב שילה ומכר של המשפחה סיפר על האישיות החמה של ישי ז"ל, "הוא היה בחור מאוד שמח, מאוד חרוץ. מחייך לכולם מאוד חברותי בעל נוכחות מאוד בולטת שמחייך לכל מי שהוא פוגש ביישוב ומתעניין מה נשמע. היה לו מאור פנים".

בן אבו, בן 25, שירת כאיש קבע בצה"ל ונהרג הבוקר בתאונה בכביש 60 באזור המכונה "ואדי חרמייה", צפונית לישוב עפרה שבבנימין. ההלוויה תצא הערב ב-21:00 מאולם הפיס ביישוב שילה לבית העלמין ביישוב.