קול ברמה
קול ברמה אתר הרדיו

סקר TGI העוסק במדידת החשיפה בתקשורת, פורסם הבוקר (ד') ובו התייחסות, בין היתר, גם לתחנות הרדיו החרדיות במחצית השנייה של שנת 2015.

מנתוני הסקר עולה כי שתי התחנות החרדיות 'קול חי' ו'קול ברמה' רשמו עליה קלה באחוזי ההאזנה כש'קול חי' ממשיכה להוביל עם - 5.8 אחוזי האזנה. מדובר בעליה קלה מהסקר הקודם אז האזינו לתחנה 5.6 אחוז. במקום השני בין התחנות החרדיות ממקומת 'קול ברמה' עם 4.9 אחוזי האזנה כשאף היא רושמת עליה קלה מ-4.5 אחוזי ההאזנה בסקר הקודם.

תחנת 'גלי ישראל' רושמת אף עלייה מ2 אחוזים בסקר הקודם ל 2.3 אחוזים בסקר הנוכחי.

מנכ"ל רדיו "קול חי", אבי רוזן הגיב ואמר כי "קול חי, בהובלת המגישים, העורכים והמפיקים ימשיך בעז"ה להיות הבית המרכזי של מאות האלפים ברדיו ובאתר האינטרנט. אנחנו שמחים לגלות, פעם נוספת, כי יש שכר לאיכות המושקעת בתכניות השונות. אין לנו אלא להודות לבורא עולם שהביאנו עד הלום ולהתפלל להמשך הצלחתנו, יחד עם כל צוות התחנה".

'קול ברמה' בתגובה לסקר: "העבודה האיכותית והמקצועית המתבצעת בתחנה נושאת פירות גם בנתוני הסקר ובעיקר בתוספת מכובדת של כ-10 אחוזים מסך המאזינים. נמשיך לתת למאזיני 'קול ברמה' תוכן איכותי ומקורי".

ישראל פריד, מנכ"ל רדיו גלי ישראל מסר בתגובה לסקר, "הנתונים מוכיחים לנו פעם נוספת שהקהל הישראלי רעב לשיח תקשורתי אחר, מזה הרווח כיום".

whatsapp
הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של ערוץ 7