הפסד נוסף לבלאט: עוזרו יחליפו במשחק האולסטאר

אם לא הספיקו למאמן הישראלי פיטוריו המפתיעים מקליבלנד קאבלירס, עוזרו ומי שהחליפו כמאמן ראשי ישמש כמאמן המזרח במשחק האולסטאר

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ח בשבט תשע"ו

הפסד נוסף לבלאט: עוזרו יחליפו במשחק האולסטאר-ערוץ 7
בלאט. הפסד נוסף לעוזרו
עודד קרני, מנהלת הליגה

הפסד נוסף לדייויד בלאט בליגת ה-NBA. המאמן הישראלי שפוטר בסוף השבוע האחרון מקליבלנד קאבלירס, ספג הלילה הפסד נוסף כשבליגת הכדורסל הטובה בעולם הודיעו כי למרות שהחזיק במאזן הטוב ביותר מבין יתר המאמנים במזרח והיה למועמד הרציני ביותר למאמן נבחרת המזרח באירוע האולסטאר היוקרתי, לא יוכל בלאט לעשות זאת כשזה חייב לשמש כמאמן ראשי במקביל.  

המכה של בלאט כואבת הרבה יותר כשנודע מי יחליפו בתפקיד מאמן נבחרת המזרח. מדובר בלא אחר מאשר טיירון לו, עוזרו בקליבלנד ומי שהחליפו כמאמן ראשי בקבוצה מאוהיו. על פי הדיווחים בארצות הברית, לו, יחד עם לברון ג'יימס היה זה שרקם את הפרידה מבלאט. 

כעת, שלושה משחקים בלבד בתוך קריירת האימון שלו, כשהוא מחזיק במאזן של הפסד אחד ושני ניצחונות, שאחד מהם הושג הלילה (בין רביעי לחמישי) כשניצח את פיניקס סאנס בתוצאה 93:115, טיירון לו ישמש כמאמן נבחרת המזרח באירוע האולסטאר היוקרתי, הישג וכבוד שלא זוכים לו מאמנים רבים וותיקים בליגה הטובה בעולם.

את נבחרת המערב ידריך גרג פופוביץ' מאמן סן אנטוניו, כשמשחק האולסטאר היוקרתי יהיה  ה-65 בתולדות ה-NBA, ויתקיים לראשונה מחוץ לארצות הברית. 

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il