רבקה מיכאלי
רבקה מיכאלי Photo by Tomer Neuberg/Flash90

השחקנית ואשת הטלוויזיה רבקה מיכאלי בת ה-77, השתתפה ביום שישי האחרון בכנס שארגנו בתל אביב כמה ארגוני שמאל קיצוני בתמיכת הקרן החדשה לישראל.

את הכנס שנקרא "הרשימה השחורה - אמנים וארגונים למען זכויות אדם ושלום'', הנחה העיתונאי דרור פויר יחד עם השחקנית ואשת השמאל שרית וינו אלעד.

בתחילת האירוע הזמינו אל הבמה את השחקנית רבקה מיכאלי שכיכבה בקמפיין ה"שתולים" של תנועת אם תרצו. "היא ניצבת בראש 'הרשימה השחורה', השתולה מספר 1 - רבקל'ה מיכאלי", הכריזה המנחה וינו אלעד.

רבקה מיכאלי בהופעה בלתי נשכחת

קבלו את רבקה מיכאלי, המלכה האם. היא רק באה להגיד שבת שלום, אבל לקחה על עצמה סיכון: "שבת זה בסדר, יש קונצנזוס. שלום? נורא קשה להגיד עכשיו. באתי להגיד, שהקמפיין של השתולים פתח אצלי צ'אקרה, זה לא שקודם לא היה לי פה גדול, אבל הפעם ממש נרתמתי למשימה, ואני מאושרת. וזה עירוי לכולנו. קומו, התעוררו, ותנו להם מה שהם צריכים לקבל!" רבקה מיכאלי באירוע "הרשימה השחורה" שהתקיים בשישי האחרון ביוזמת שדרה רחבה של ארגוני זכויות אדם ישראלים ובתמיכת הקרן. ---אהבתם? שתפו!

‎Posted by ‎הקרן החדשה לישראל‎ on‎ שבת 6 פברואר 2016

"אני באתי רק להגיד שבת שלום וכבר לקחתי על עצמי סיכון", אמרה מיכאלי לקול תשואות הקהל. "שבת זה בסדר, יש קונצנזוס. שלום? נורא קשה להגיד עכשיו.

"באתי להגיד שהקמפיין של השתולים פתח אצלי צ'אקרה, זה לא שקודם לא היה לי פה גדול, אבל הפעם ממש נרתמתי למשימה, ואני מאושרת. וזה עירוי לכולנו. קומו, התעוררו, ותנו להם מה שהם צריכים לקבל!", הוסיפה השחקנית הוותיקה.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו