הפטריוטים עם אראל סג"ל
הפטריוטים עם אראל סג"ל צילום: יח"צ ערוץ 20

העיתונאי אראל סגל אמור להצטרף בקרוב לגלי צה"ל ולהגיש בה תוכנית יומית. כך נחשף בצהריים (רביעי) ב"גלובס".

סגל צפוי להשתלב באחת משעות ההגשה המרכזיות החל מתחילת החודש הבא ועל פי הערכות בתחנה הצבאית ייתכן שהוא יתפוס את אחת משתי השעות אותן מגיש כבר שנים רבות רזי ברקאי.

סגל נחשב כאחד המגישים המובילים של רדיו 'גלי ישראל' בו הוא מגיש תוכנית יומית בשם "לא סותם ת'פה". הוא גם מגיש את תוכנית ''הפטריוטים" בערוץ 20 וכותב טור שבועי בעיתון 'מקור ראשון'.

מי שמוביל את המהלך הוא ככל הנראה מנהל מערכת החדשות והאקטואליה החדש בגלי צה''ל, העיתונאי אבי ברזילי.

מגלי צה"ל נמסר בתגובה, "אנו שמחים ומברכים על הצטרפותו של אראל סג"ל לנבחרת המגישים של גלי-צה"ל ומאמינים שיכולותיו וכישוריו יוסיפו רבות לשידורי התחנה. נעדכן על מועד עלייתו לאוויר ועל משבצת השידור החדשה בהגשתו."

אראל סגל הוסיף, "אני מצטרף לגלי צה"ל בחרדת קודש ובצניעות, וזו לא מליצה. אני לא שוכח לרגע שזו תחנה צבאית שמשדרת קודם כל לחיילים וזו עבורי זכות מרגשת".

"הייתי אומר שגלי ישראל בשנים האחרונות הייתה לי בית, אבל לצערי רבים מדי שחקו את הקלישאה הזו ולא השאירו ממנה דבר, לכן אומר רק שאני מקווה שאהנה בכל מקומות העבודה שאהיה בהם בעתיד כפי שנהניתי שם. דעתי על חוסר האיזון התקשורתי בישראל ידועה לכן למרות שאהבתי כל יום בגלי ישראל, הרגשתי שעלי לקבל את ההצעה מגלי צה"ל", אמר סגל.

ערוץ 20 עונה לשמאל

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו