מוזיקה להמונים

האפליקציה החדשה של אפל מאפשרת לכם ליצור מוזיקה בכל מקום בו ההשראה תוקפת אתכם.

יונתן טוכפלד , י"ב באדר תשע"ו

music memos
music memos
צילום: ISTOCK וערוץ 7

אפל אוהבים להקל עלינו את משא החיים, וכזו היא גם האפליקציה החדשה שלהם. במקור, היא מותאמת למוזיקאים בכל הרמות, אבל בפועל היא תענוג לכל אדם שיש לו אוזניים.

אפליקציית music memos מומלצת בחום ליוצרים ולמוזיקאים, שמעתה יוכלו להקליט את עצמם ולקבל גרסה מהודרת של היצירה, ללא תלות באמצעי הקלטה מיוחדים או בנגנים. אבל גם עבור אלו שאין להם שום זיקה לתחום צפויות שעות של שעשוע.

הכיצד? דרך האפליקציה תוכלו להקליט את עצמכם שרים או מזמזמים, ולשמוע את התוצאה בתוספת בס ותופים המותאמים באופן מושלם לקצב באופן אוטומטי. ואם הגעתם לחלק בשיר בו הכל עצוב ומדכא, האפליקציה תזהה את השינוי ותתאים את התופים והגיטרות לאווירה. עכשיו תדמיינו את עצמכם צורחים לתוך המכשיר ומקבלים בתמורה סינגל חביב שלא היה מבייש להקות מטאל נורבגיות.

אפל יודעים לעבוד ולא מסתפקים רק בפיצ'ר הזה. לאחר ההקלטה תוכלו להוסיף לשיר שלכם תופים ובס בקצב ובסאונד שתרצו, בסגנונות שונים. ואם תעדיפו סאונד של מערכת תופים מודרנית על פני קלאסית, או קצת פחות מצילה, תוכלו להגדיר זאת בלי בעיה.

בנוסף, האפליקציה מאפשר לכוון דרכה את כלי הנגינה שלכם (טונר), לקבל את רשימת האקורדים המלאה של השיר ואת הסולם, לשמור את ה"רעיונות המוזיקליים" שלכם (ככה אפל קוראים לזה) ולערוך אותם בכל שלב.

האפליקציה זמינה להורדה חינם למכשירי iOS בלבד (החל מגרסה 9).

הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il