יו"ר המועצה לשידורי כבלים ושידורי לווין ד"ר יפעת בן חי שגב הורתה היום (רביעי) לפתוח בהליך בדיקה מול ערוץ 20, בעקבות ההתבטאויות בעניינן של ח"כ סתיו שפיר וח"כ איילת נחמיאס ורבין בתכנית "הפטריוטים" בערוץ.

יו"ר המועצה גינתה בחריפות את הדיון באולפן בעניינן של חברות הכנסת בתכנית וטענה כי "הצגתה של אישה, תהא אשר תהא, כפי שנעשתה, אין לה מקום בשיח הציבורי של ישראל בשנת 2016, בוודאי לא בגוף שידור שקיבל רישיון מהמדינה, ובוודאי שלא בערוץ שחורט על דגלו את מורשת ישראל שערך יסוד מכונן בה הוא כבוד הדדי בין בני האדם".

שפיר אמרה בתגובה בערוץ 2 כי "חיקויים זה סבבה וסאטירה זה נפלא ומעולם לא מחיתי על חיקוי שעשו לי. אבל אתמול לא יכולתי לשתוק כי ישבה חבורה של פאנליסטים שניסו להשפיל אותי תוך שימוש בגסויות ובמיניות. זה היה משהו שגובל בהטרדה מינית בשידור בערוץ שנקרא ערוץ היהדות והמורשת". 

לדבריה של שפיר, "לדבר על פנטזיות מיניות בשידור בגלל חוסר יכולת להתמודד ולהתווכח עם הטיעונים שלי זה הכי נמוך שאפשר. יש סאטירה ויש הטרדה מינית, והם מנסים שם בערוץ להשפיל לא רק אותי, אלא גם את חברתי למפלגה, איילת נחמיאס ורבין, תוך שימוש במגדר ולעג למיניות". 

כשאראל סג"ל התחפש לסתיו שפיר