עירית לינור
עירית לינורפלאש 90

עירית לינור, חברת הפאנל של התוכנית הפטריוטים בערוץ 20, מפרסמת הערב סטטוס בפייסבוק הלועג לביקורת שמטיחים בתוכנית בשל חיקוי שעשה אראל סג"ל לח"כ סתיו שפיר.

"הי! שנייה לפני שסוגרים את ערוץ 20 בגלל הפרת תנאי הרישיון, חבישת פאה ג'ינג'ית על ידי מנחה שאינו מוסמך לעסוק בסאטירה, השמעת בדיחה שלא קלעה לטעמם של האנינים ובל נשכח הדרת רפורמים, השתלחות בנשיאנו האהוב וכמו כן ימנים מעצבנים טילים - הצטרפו אלינו הערב לשעה של משטרים אפלים, ויחד נסגור את ערוץ 20, כי באמת אי אפשר יותר!", כתבה לינור.

היא הוסיפה, "אראל סג"ל הפושע ינחה, ואיתו חבורת עבריינים: קלמן ליבסקינד, אביהו סופר, ארי שמאי ואני כמובן, כדי להשגיח עליהם שיישארו תמיד בגבולות הטעם הטוב, כי מבחינתי טעם טוב הוא הערך החשוב ביותר ויש לסגור כל ערוץ טלוויזיה שסוטה ממנו".

כשאראל סג"ל התחפש לסתיו שפיר

מנגד, הגישה הערב ​​יו"ר השדולה לחופש ביטוי ועיתונות ח"כ קסניה סבטלובה (המחנה הציוני) תלונה למועצת הכבלים והלווין כנגד ההתבטאויות בתוכנית. 

''קיבלנו תזכורת כואבת על כך שהאלימות והזילזול המיניים כלפי נשים עדיין כאן, בדיוק לכבוד יום האישה הבינלאומי המתקרב. בתכנית חיקה סגל את סתיו שפיר ואמר: "אני רוצה להיות חופשי ולרכב על אופניים בלי כיסא". בהתנהגות הזאת (חוץ מההומור הירוד והלא מצחיק) יש הפרה של סעיף 3א(5) לחוק למניעת הטרדה מינית המתאר הטרדה כהתייחסות מבזה או משפילה המופנית לאדם ביחס למינו או למיניותו", טוענת סבטלובה.

היא הוסיפה כי "האלימות המינית, ההחפצה והביזוי של נשים צריכים להיעלם מן העולם וכעיתונאית לשעבר אני מצפה מאנשי תקשורת שיהיו חלק מהרצון לבער התנהגויות פוגעניות מקרבנו, וגם את התנהגות זו. אני מקווה ומצפה שסגל וערוץ 20 יתנצלו על התקרית".