הרצים של "קו לנוער"

2,000 חיילי גבעתי רצו ביום שישי האחרון במרתון ירושלים יחד עם חניכי עמותת "קו לנוער" שמצאו בחיילים דמויות חיוביות לחיקוי.

יוני קמפינסקי , י' באדר ב תשע"ו

2,000 חיילי חטיבת גבעתי רצו ביום שישי האחרון במרתון ירושלים יחד עם בני נוער דתיים חניכי עמותת "קו לנוער" העוסקת בנוער במצבי סיכון שונים.

לקראת הגעתה של החטיבה הסגולה לעיר אף התקיים סיור מקדים של סגן מפקד החטיבה ושל מפקדי הגדודים מלווים במנכ"ל קו לנוער דני ימיני.

לקראת המרתון התקיימו מפגשים בין חיילי החטיבה לבני הנוער ואף נערכו אימונים משותפים והשבוע כאמור השתתפו יחד במרתון והמפגש המרגש בין החיילים לנערים יצר חיבור אישי חשוב ומעצים לבני הנוער שרצו על לוחמי החטיבה הסגולה.

דני ימיני מנכ"ל קו לנוער אמר' "אנו מודים למפקדי החטיבה על כך שהסכימו לריצה המשותפת בה הנערים ילמדו מהחיילים התמדה, התגברות על מכשולים ועל תרומה לקהילה. בני הנוער מוקפים לעתים בדמויות אשר אינם מהווים מודל לחיקוי והמפגש עם החיילים יכול להוות עבורם מפגש עם מודל לחיקוי חיובי ומשמעותי".

סמח"ט גבעתי, סא"ל אליעד מאור, הוסיף, "מעבר לחשיבות הכושר הקרבי של לוחמי ומפקדי החטיבה, ברור לנו שחטיבת גבעתי בהיותה יחידה לוחמת מובילה בצה"ל הינה חלק מצבא העם. פעילות בקהילה ובטח עם עמותה העושה עבודה חשובה כמו 'קו לנוער' היא חלק ממשימתנו".