ארגון המורים מאיים בשביתה חלקית ביום ה'

בארגון טוענים כי למרות התחייבותה של מנכ"לית משרד החינוך לא ניתן כל מענה אפילו לחלק מ"דרישותינו הצודקות", כלשונו של רן ארז.

שלמה פיוטרקובסקי - ערוץ 7 , י"ט באדר ב תשע"ו

מאיים. ארז
מאיים. ארז
צילום: עצמי

יו"ר הנהלת ארגון המורים העל יסודיים, רן ארז, הודיע הערב (שלישי) למורים החברים בארגון כי בכוונת הארגון לקיים שביתה חלקית ביום חמישי הקרוב.

במכתבו מציין ארז, "זה יותר משנה וחצי שאנחנו מנהלים מו"מ עם משרדי החינוך והאוצר לקידום פתרון מספר בעיות אותן פרטנו בפניותינו אליכם".

"המו"מ והשיחות אותן ניהלנו עם משרדי החינוך והאוצר, לא קידמו את פתרון הבעיות", הוסיף ארז וטען, "הובטח לנו ביום חמישי האחרון כי תוך ימים ספורים, מנכ"לית המשרד, הגב' מיכל כהן, תתייחס לתביעותינו הצודקות. לצערי הרב לא קיבלנו כל התייחסות ממשרד החינוך".

לאור זאת הודיע ארז למורים כי אם עד מחר (רביעי) לא תהיה התייחסות חיובית, לפחות לחלק מהתביעות, הלימודים בכל בתי הספר העל יסודיים (בכיתות ז'-יב') יתחילו ביום חמישי בשעה 11:00.

"מחר נעביר אליכם הודעה סופית, באשר לקיום ההשבתה", סייג ארז את ההודעה וחתם את מכתבו בקביעה לפיה, "עד כה ניסה ארגון המורים לפתור את בעיות המורים בדרכי נועם ובמשא ומתן, אך על רקע התנהלות משרד החינוך, הגיע הזמן לפעול בכל הכלים שבידינו כאיגוד מקצועי".