כדורגל: זהות היורדת השניה טרם נקבע

אחרי נתניה שירדה אמש באופן מעשי וסופי אל ליגת המשנה, הליגה הלאומית, נראה היה כי הערב תקבע זהות היורדת השניה. תיקו 0:0 מנע זאת

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ד באדר ב תשע"ו

כדורגל: זהות היורדת השניה טרם נקבע-ערוץ 7
אלי כהן מאמן הפועל חיפה. ירד ליגה?
צילום: ראובן כהן, האתר הרשמי של מכבי חיפה

תיקו שכולו הפסד. כך אפשר לסכם את המשחק שנעל את משחקי הפלייאוף התחתון של מחזור מספר 28 בליגת העל שבכדורגל. המשחק שהפגיש בין שתי הקבוצות המועמדות הראשיות לירידה ביחד עם נתניה, הפועל חיפה והפועל כפר סבא, לא התעלה לרמה גבוהה, זאת למרות חשיבותו עבור שתיהן.

המשחק שהתקיים באצטדיון סמי עופר שבחיפה היה קריטי במיוחד עבור המארחים האדומים מחיפה כשאלה נמצאו ערב המשחק 4 נקודות מהבאה אחריהם בטבלה הפועל כפר סבא, אותה פגשו הערב (ראשון).

מיעוט של אוהדים מקומיים, וחוסר הבנת השחקנים החיפאים מה הסיטואציה בה הם נמצאים ומוחשיות הירידה, הביאה את השתיים להציג יכולת חלשה להחריד של כדורגל, כזו שרק בגינה מגיע לשתיהן לרדת ליגה בסיומה של העונה. 

שלומי ארבייטמן ומהראן לאלה הגיעו לשני מצבי הבקעה ב-95 דקות של משחק, אך אלה לא הצליחו להכניע את אוהד כהן הוותיק, כשבצד השני גם ניסיון של דודו ביטון שנגח לקורה לא הצליח לשנות את תוצאת המשחק כמו שנפתחה. 

וכך בעוד כפר סבא מלקטת נקודה חשובה בהתמודדות על הירידה, הפועל חיפה מפספסת 2 נקודות ועוד מול יריבה ישירה במאבק הירידה. כשהיא במרחק של 4 נקודות מחוף המבטחים, הפועל חיפה מתקרבת אל הליגה השניה כשהמשחקים הקרובים יקבעו רבות. ביכולת כזו, הירידה היא רק עניין של זמן.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il