"הערבים בבתי חולים מצפצפים על החוק"

משה זר מתגייס לעזרת ח"כ בצלאל סמוטריץ' ומבין את ההפרדה בין יולדות ערביות ליהודיות. ''אין אצלם שעות קבלה, זאת מנטליות מטורפת".

בני טוקר , כ"ו באדר ב תשע"ו

איש ההתיישבות משה זר בן ה-78, אב לשמונה ילדים וסב לנכדים ונינים רבים, מבקש (שלישי) להביע תמיכה בחבר הכנסת בצלאל סמוטריץ' (הבית היהודי) שלא היסס לתמוך בהפרדה בין יולדות ערביות ליהודיות בבתי החולים.

בשיחה עם ערוץ 7 אומר זר ''אני מאוד מנוסה במחלקות ובחדרי לידה, הייתי מבקר הרבה את בנותיי ונכדותיי בהרבה לידות. אישה ערבייה כשהיא יולדת, החדר שלה נעשה חדר אורחים לכל הזמן".

הוא מוסיף לתאר, ''זה לא בעלה או אביה שמגיעים, אלא חמולות שלמות שנכנסות לא בזמני הקבלה המותרים, לא מעניין אותם כלום, הם מביאים את האוכל שלהם ועושים חינגה והילולה. לא מעניין אותם לא המשפט, לא החוק ולא הסדר, שום דבר בעולם".

 לדבריו כל עוד הערבים אינם שומרים על החוק בבתי החולים, זכותן של הנשים היהודיות לדרוש את ההפרדה, "מי שרוצה לחשוב אחרת, טועה ומטעה. הנשים היהודיות רובן ככולן שומרות על השקט ועל הניקיון, באים לבקר אותן לפי סדר השעות וכשהקבלה מסתיימת האורחים הולכים הביתה, זאת האמת.

"לא ייתכן שרוצים להפגיש מנטליות ערבית מוסלמית מטומטמת ומטורפת ולערב את זה עם נשים יהודיות, על מה ולמה?".

 זר טוען כי הוא נתקל לא פעם גם בגילויים של אלימות מילולית מצד ערבים כלפי הצוות הרפואי, "הם מעשנים, אין להם חוק וסדר, עושים מה שהם רוצים. פעם ראיתי כשהעירו להם הם יצאו וקיללו את האחות בערבית.

''אם הם אזרחים אז שישמרו על החוק והסדר, לפני זה שלא ידברו, שישמחו בכלל שמקבלים אותם. פתאום בתי החולים נעשו של מוסלמים, אני לא מבין. לכן זה צודק שנשים יהודיות רוצות ללדת עם יהודיות ולא עם ערביות".