לקראת הכניסה לשלב הפלייאוף בליגת העל שבכדורסל, האלופה הפועל ירושלים עושה צעד גדול, במטרה להשאיר את צלחת האליפות בבירה, בפעם השניה ברציפות.

במהלך השבת הודיעה האלופה מירושלים כי החתימה את הגארד האמריקאי אדגר סוסה עד תום העונה הנוכחית. סוסה, ב ה-28, מתנשא לגובה של 1.88, ונחשב לכוכב מבטיח ומוכח בכדורסל האירופי. 

סוסה מגיע לירושלים לאחר שהעונה שיחק בליגה האיראנית בקבוצת פטרוכימי, איתה זכה באליפות לפני יממה בלבד. בירושלים עמדו בקשר עם סוסה זה זמן רב, כשהקבוצה האיראנית סירבה לשחררו לישראל עד אשר תזכה באליפות. כעת בירושלים מחכים לקבלת השחרור הבינלאומי מאיגוד הכדורסל האיראני, שחרור שחייב להגיע עד ליום שלישי הקרוב, אז לא תורשה ירושלים להחתימו בקבוצה. 

סוסה נחשב קבלן תארים, כשבנוסף לאליפות עם קבוצתו האיראנית, בעונה שעברה זכה באליפות איטליה עם דינמו ססארי האיטלקית ובירושלים מקווים שהשחקן יעזור להם לזכות באליפות נוספת כבר העונה. 

דני פרנקו, מאמן האדומים מירושלים אמר כי הוא שמח על הצירוף של סוסה. לדבריו, "היכולות של סוסה יאפשרו לנו להיות מגוונים יותר כקבוצה ועמוקים יותר בעמדות הגארדים. השחקן יודע היטב להיכן הוא מגיע, הוא מכיר ועקב אחרי הקבוצה. נשלב אותו בהתאם לצרכים שלנו".

בירושלים הודיעו כי הם מחפשים אחר שחקן נוסף לחיזוק הקבוצה לא פעם העונה, ונראה שהגעתו של סוסה בהחלט תתרום לאלופה.