הפתעה בלשכת שר החינוך
הפתעה בלשכת שר החינוךצילום: לשכת בנט

עובדי לשכת שר החינוך ויועציו הקרובים של יושב ראש הבית היהודי השר נפתלי בנט אירגנו לו מסיבת הפתעה צנועה במהלך יום העבודה במשרד.

השר בנט חגג היום, לפי התאריך העברי, את יום הולדתו ה-44.

לקראת מסיבת ההפתעה אספו אנשי הצוות סרטוני ברכה מאישי ציבור ופוליטיקאים שאיחלו לשר מיטב ברכות.

נשיא המדינה ראובן ריבלין אמר, "חביבי, גיל 44 הוא כבר גיל מחייב", ובחיוך הוסיף "ברכות לרגל הגיעך לגיל מצוות רבות. ברכות והרבה שנים טובות".

השר יובל שטייניץ מסר "תמשיך להוביל רפורמות חשובות בחינוך ולקחת את הילדים שלו קדימה. מאחל למשפחתך להצליח ליהנות מזמנך בבית למרות התפקיד הקשה".

יושב ראש יש עתיד, יאיר לפיד בירך "אחי הצעיר, שיהיה לך המון מזל טוב".

יו״ר המחנה הציוני יצחק הרצוג אמר "אנחנו יכולים להיות חלוקים אבל יש לי הערכה גדולה אליך כישראלי פטריוט שאכפת לו מהמדינה. הרבה הצלחה, מזל טוב!".

ח״כ מירב בן ארי ממפלגת כולנו הוסיפה "אתה אדם מיוחד, לשנים מלאות בעשייה חשובה וחינוכית, יום הולדת שמח!".

השר לשעבר ח״כ אביגדור ליברמן, הוסיף לברכה גם נימה פוליטית, "אני מקווה שביום ההולדת הבא שלך נהיה יחד בממשלה. המון מזל טוב ועד 120!".

השר בנט התרגש מההפתעה ואמר "תודה על ההשקעה הגדולה, שימחתם אותי מאד. בחדר הזה יושבים האחראים על החינוך בשנים הקרובות. יש לכם מנוע פנימי, לכל אחד מכם בנפרד. אנחנו מזיזים את החינוך קדימה, ראו את כל הדברים שעשינו בשנה האחרונה. אנחנו דואגים לחלשים ביותר, משנים את עתיד הגיל הרך, אנחנו לקראת הצלת לימודי המתמטיקה והמדעים ורק התחלנו".

בנט הוסיף "צוות הלשכה שלנו הוא צוות הלשכה הטוב ביותר מכל מדינת ישראל, באיכות, במקצועיות ובאווירה הטובה.  אני אומר לגילת, אשתי, שזה התפקיד הכי מהנה, ויש לי את הצוות הכי מדהים שיש".

מסיבת יום הולדת
מסיבת יום הולדתצילום: לשכת השר