המעצב מהוליווד סייע לנפגעת טרור

מירב צלמרו, נשואה ואם לשניים, נפצעה בפיגוע בירושלים וזכתה לשיקום שיערה עוד לפני החג על ידי מעצב שיער שעלה מהוליווד לישראל

אלירן אהרון , ט"ז בניסן תשע"ו

מירב צלמרו (48), נשואה ואם לשניים, תושבת שכונת פת בירושלים, ניצלה מפיגוע התופת באוטובוס קו 12 בירושלים ביום שני שעבר.

צלמרו שחזרה עם בנה בן ה-10 מקניות לכבוד החג עלתה על האוטובוס והפיצוץ התרחש תחנה אחת לפני ביתה. צלמרו נכוותה בפניה ובגבה ושיערה נשרף. 

מעצב השיער מוריס דדון, בן 46 נשוי ואב לשלושה ילדים, עזב את חיי הדבש בלוס אנג'לס ובחר לעלות לישראל מטעמיים ציוניים. דדון התרגש מהסיפור ופנה אל משפחתה של מירב בבקשה כי תאפשר לו לשקם את שיערה כדי שהחיוך יחזור לפניה. 

מירב משחזרת, "דיברתי בטלפון עם המורה של אור, הבן שלי, והכל קרה בשנייה. אני לא זוכרת אפילו ששמעתי בום, אבל שמעתי במעומעם אנשים צורחים לרדת מהאוטובוס. ראיתי את אור, ורק רציתי לברוח, ללכת משם הביתה".

מירב, שלא הבינה שמדובר בפיגוע, יצאה מהאוטובוס בכוחות עצמה, "הייתה שרפה גדולה, גם אמרו שאולי זה כשל טכני, ראיתי שאני מצליחה ללכת והתחלתי להתקדם. בתי, ליאת, התקשרה אליי וסיפרה שראתה אותי בטלוויזיה ושמדובר בפיגוע. באותו זמן כבר הייתי על האמבולנס בדרך לשערי צדק".

דדון שעבד עם כל המעצבים הנחשבים בבוורלי הילס שבלוס אנג'לס רצה לתרום משהו לאחר הפיגוע, "אני רוצה להעניק למירב את הטיפול הטוב ביותר כמו שעשיתי כל השנים למלכות יופי וכוכבות הגדולות בהוליווד. הסיפור שלה כל כך נגע לליבי כיוון שאני יודע שהשיער של האישה זה אחד הדברים הכי חשובים לביטחון העצמי ואם אני יכול לסייע לנפגעת טרור מקסימה כמו מירב, אעשה זאת בשמחה"

מירב השיבה לדדון, "אף אחד לא יצליח להרוס לנו את החג. שמעתי על מוריס והעבודות שלו, אני ממש מודה לו ומקווה שהחג יעבור על כולם בשמחה ובבריאות"