לא כוחות: האלופה הביסה את סגניתה

הפועל ירושלים במשחק מצויין לא השאירה סיכוי לאורחים מאילת. בסוף זה נגמר בתוצאה 81-96, אחרי שהאדומים כבר הובילו ב-27 הפרש.

ניצן קידר - ערוץ 7 , ט"ז בניסן תשע"ו

המומנטום של הפועל אילת נעצר ב'ארנה'. הפועל ירושלים דרסה את האורחים שהיו במסע התאוששות בליגה ולא הותירו להם כלל סיכוי להתקרב במשחק בו הביסו את סגניתם בעונה החולפת 81-96.

התוצאה הסופית עוד מיטיבה עם האילתים - משום שבפתיחת הרבע הרביעי ירושלים הובילה ב-27 הפרש - וזה היה מה שאפיין את מרבית המשחק.

ירושלים, עם משחק מצויין של כל השחקנים ובראשם ג'וש דאנקן שצלף מכל פינה - היתה פשוט טובה יותר על המגרש - כשבשלב כלשהו סיפקו הלפרין וגפני שורה של אסיסטים והטבעות שהזכירו במעט את הליגה הטובה בעולם.

אילת הראתה מספר הבזקים של יכולת טובה - ולמרות שירושלים איבדה את ליאור אליהו שנפצע בדקה הראשונה ולא חזר - האורחים לא הצליחו לתעל את החוסר לטובתם.

האילתים רצו מאוד את הניצחון - אבל הפסידו בעיקר בהגנה, כשגם בהתקפה סבלו מערב רע מאוד של אפיק נסים ואלישי כדיר ומאחוזים נמוכים מאוד מעבר לקשת השלוש.

לירושלים קלעו: דאנקן 21, סמית' 17 (7 ריבאונדים, 4 אסיסטים, 3 חטיפות), רולנד 13 (6 אסיסטים), הלפרין 13, גפני 11, טימור 9, הולמן 7, מנקו 5.

לאילת: ווייאט 18 (7 אסיסטים), קיין 15, רוס 14, שמחון 11, אמינו 10 (9 ריבאונדים), אליאס פור 8, נסים 3, כדיר 2.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il