''רן ארז מתנהג כמו בריון''

יו"ר מועצת התלמידים הארצית אליאב בטיטו מבטיח שהתלמידים ימשיכו להיאבק. "רן ארז לקח אותנו כבני ערובה כדי להגדיל את כוחו הפוליטי".

בני טוקר , כ"ו בניסן תשע"ו

יו"ר מועצת התלמידים הארצית אליאב בטיטו
יו"ר מועצת התלמידים הארצית אליאב בטיטו
צילום: עדן סניור

 

 

שביתת תלמידי התיכונים נמשכת גם היום (רביעי) לאחר שבית הדין לעבודה בירושלים החליט לאפשר למורים להמשיך בעיצומים, שבמסגרתם נאסרת יציאת תלמידים לפעילויות מחוץ לכתלי בתי הספר - כאות הזדהות עם שביתת בוחני הנהיגה.

יו"ר מועצת התלמידים והנוער הארצית, אליאב בטיטו, אומר לערוץ 7 כי ההחלטות לבטל את הטיולים כצעד מחאה של ארגון המורים על חשבון התלמידים, הן לא מוסריות, "מה הקשר בין מחאת המורים לביטול הטיולים השנתיים? מדוע אנחנו צריכים להיות בני ערובה של ארגון המורים?

זה בוודאי לא לטובת זכויות התלמידים והמורים, אלא רק כדי להגדיל את כוחו הפוליטי של רן ארז", תקף בטיטו.

 

לדבריו טיולים הם לא פחות חשובים משיעורים בכיתות, "אם רן ארז חושב שרק הישגיות זה מה שחשוב הוא טועה טעות מרה. ערכים זה לא פחות חשוב וזה בדיוק מה שאנחנו מקבלים בפעילויות החוץ ספריות.

"הציבור מאס בהתנהגות הבריונית שלו. לבוא ולומר שאנחנו דור שרוצה רק סיפוקים מידיים זה מראה בדיוק מי הוא. אני לא חושב שטיולים זה סיפוקים מידיים, זו אבן הליבה של פעילות עם ערכים שמגיעה לתלמידים".

 

בטיטו מבטיח שאת הטיולים אף אחד לא יצליח לבטל, "הוכחנו אתמול שאנחנו לא צריכים את רן ארז כדי להוציא טיול. הוצאנו מספר טיולים חלופיים בשיתוף החברה להגנת הטבע והייתה נוכחות מדהימה, לטיולים הייתה הענות גדולה מאוד, יכולנו לקחת חופש אבל זה לא מה שאנחנו מחפשים".

ההצבעה במועצת התלמידים אמש
צילום: דוברות המועצה