הכומר גבריאל נדאף
הכומר גבריאל נדאףערוץ 7

 

עמית ברק מנהל הפעילויות בפורום גיוס העדה הנוצרית, אומר לערוץ 7 כי לא הופתע מהכתבה שפורסמה אמש (ראשון) בערוץ 2, שבה נטען כי קיים חשד שהאב גבריאל נדאף ניצל את מעמדו בניסיון לקבל טובות הנאה מיניות.

ראוי לציין כי נדאף מכחיש בתוקף את הטענות.

"ידענו כל הזמן שנרקם משהו. לפני שנתיים היה פילוג בפורום, פרשה ממנו קבוצה מסוימת שמאז שמה לה למטרה במקום לפעול למען חזון גיוס הנוצרים דוברי ערבית לצה"ל והשרות הלאומי ולשילובם בפעילות בחברה הישראלית - לשים לאב רגליים, ולנסות להחליש את מעמדו ואת מעמד הפורום".

"לכן לא הופתענו - ודי ברור לנו מי עומד מאחורי הפרסומים האלה דווקא בעיתוי של ערב הדלקת המשואות".

ברק מסביר כי הפילוג בקבוצה נבע בגלל מרמור של כמה אנשים. "הפילוג היה על רקע של אי הסכמות בתוך הפורום בנושאי תפקידים והובלה. האנשים שלקחו בעבר חלק בחזון הגיוס של הפורום, החלו לערב אינטרסים אישיים ופנו עם כל מיני בקשות שלא כולן באו מתוך מניעים כשרים".

לדבריו, "ככל שהפורום גדל והפעילות העמיקה נוצרו כל מיני קשרים - ואותם אנשים רצו לקבל עזרה וקידום. לאחר שהם סורבו הם פרשו והקימו ארגון מתחרה - ובמקום לפעול לטובת המטרות הם פשוט ניסו כל הזמן להכשיל אותנו".

הוא הוסיף כי כל הטענות שהובאו בכתבה, מקורם בגיבובי שקרים שהופצו ברשת.

"הם מפרסמים בפייסבוק כל מיני שמועות במטרה לערער את מעמדו של האב גבריאל ולהחליש את הארגון. אלה פשוט מניעים של נקמה - ולכן הגשנו תלונה למשטרה שיחקרו את כל זה".

"האב מוכן להעמיד את עצמו ולשתף פעולה עם כל גורם. אני חושב שעיתוי הפרסומים עכשיו ערב הדלקת המשואות אינו מקרי - וחבל שפרסומים אלה משרתים בעת הזאת את השמאל הקיצוני ושונאי ישראל במפלגות הערביות שמתנגדים לגיוס נוצרים לצה"ל", מסכם ברק.