רוזנטל על הרצוג: מנהיג כושל, שיתפטר

לדבריו, הרצוג לא דילג על אף מוקש. "לא היה מוקש שלא נפל לתוכו בהתנהלותו", אמר והוסיף כי מהלך האחדות נועד להצילו באופן אישי

חיים לב - ערוץ 7 , ז' באייר תשע"ו

רוזנטל על הרצוג: מנהיג כושל, שיתפטר-ערוץ 7
תוקף. רוזנטל
צילום: מרים אלסטר. פלאש 90

חבר הכנסת מיקי רוזנטל מסיעת המחנה הציוני אומר כי יו"ר המפלגה ח"כ יצחק הרצוג צריך לקבל עליו אחריות ולהתפטר מהנהגת המפלגה.

"הרצוג הוא מנהיג כושל ששיקר לציבור", אמר בראיון לרשת ב', לדבריו הוא לא דילג על אף מוקש בו לא מעד. "לא היה בור או מוקש שלא נפל לתוכו בהתנהלותו", אמר והוסיף כי מהלך האחדות שמבקש הרצוג להוביל מול ראש הממשלה נתניהו נועד להציל את הרצוג אישית, וכי לשם כך הוא כמעט מקריב מפלגה שלמה.

חבר מפלגתו של רוזנטל, איתן כבל, אמר בתגובה כי רוזנטל מגזים. "זכותו של הרצוג לנהל משא ומתן עם נתניהו ולבדוק מהלך שיביא לשיתוף פעולה", אמר. עם זאת הוסיף כי הוא אינו שוגה באשליות.

במקביל עמיתו לדרך חבר הכנסת עמיר פרץ קרא תיגר על יו”ר המחנה הציוני ואמר כי הוא מעוניין לרשת את הרצוג בתפקיד יו”ר המפלגה.

 “אני רואה עצמי כמועמד ראוי להנהיג את המפלגה", אמר בראיון ל'קול ברמה' והוסיף כי הוא פועל להביא קהלים חדשים למחנה הציוני.

פרץ הוסיף כי הוא מתנגד לכינון ממשלת אחדות והסביר כי אינה טובה לאזרחי ישראל. “ההתנגדות בתוך הליכוד למחנ”צ היא בדיוק הסיבה שאני לא מאמין לנתניהו. צודקים אלו שאומרים שיש בינינו הבדלים אידיאולוגים מדיניים וכלכליים".