בליכוד אומרים כי הפגישה בין ראש הממשלה בנימין נתניהו ליו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן שנערכה אחר הצהריים (רביעי) היתה עניינית והתנהלה ברוח טובה.

עוד מציינים במפלגה כי בתום הפגישה הוחלט על הקמת צוותי משא ומתן שיקדמו את המגעים בין הצדדים.

ראש הממשלה החל בסבב שיחות לעדכון ראשי סיעות הקואליציה בפרטי המפגש עם ליברמן. אחד ממקורביו של ראש הממשלה מסר לערוץ 7 כי נתניהו מעוניין לצרף גם את מפלגת העבודה לממשלה. "בין אם ייסגר עם ליברמן ובין אם לאו, ראש הממשלה ימשיך לפעול לצירוף מפלגת העבודה לממשלה", אמר.

מוקדם יותר עדכן ראש הממשלה בנימין נתניהו את שר הביטחון משה יעלון על כוונתו להציע ליו"ר ישראל ביתנו את תיק הביטחון. בלשכתו של יעלון טענו כי לא הועבר כל עדכון בנוגע לכוונת ראש הממשלה להעביר את תיק הביטחון לח"כ אביגדור ליברמן.

במסיבת עיתונאים שערך בכנסת בצהריים אמר ליברמן, "שמעתי הרבה פעמים בתקשורת שהועברו אלינו הצעות כאלה ואחרות. אין-ספור מתווכים ושליחים, ואני קורא בתקשורת שהוצע לנו ביטחון וקליטה ורפורמות פנסיוניות וחוק עונש מוות, למעשה שום דבר לא שמענו באופן רשמי".

"אנחנו המחנה הלאומי האמיתי. יש לנו עמדות ברורות. קודם כול בתחום הביטחון, העלייה והקליטה. אם הדברים הללו באים בחשבון, ומוכנים לדבר איתנו, לא רק על תיק הביטחון, אלא גם על מדיניות ביטחון, עונש מוות, רפורמה פנסיונית - אז זו הצעה רצינית ואני לא רואה שום סיבה למה לא לנהל את זה באופן ישיר - לא באישון לילה ולא דרך מתווכים ולא דרך שליחים ולא באמצעות הדלפות". הוא הוסיף והדגיש כי היה רוצה לנהל משא ומתן "בלי פגישות סודיות, הכול גלוי, הכול פתוח. ראש הממשלה מכיר את הטלפון שלי, הוא לא צריך שליחים".