מצלמות האבטחה גילו: הספר הוא הגנב

תלונה של אשה על פריצה לביתה הובילה לספר תושב חולון אשר מספר נשים בבתיהן. בחיפוש בביתו נתפסו מאות אלפי שקלים במזומן.

ידידיה בן אור , י"א באייר תשע"ו

מצלמות האבטחה גילו: הספר הוא הגנב-ערוץ 7
הכסף הרב שנתפס
צילום: דוברות המשטרה

כסף מזומן בסכום של מאות רבות של שקלים ורכוש גנוב נוסף נתפסו בזכות תושייתם של חוקרי המשטרה ושימוש בצילומים ממצלמות האבטחה.

חקירת המשטרה נפתחה בעקבות תלונה על התפרצות לדירה בחולון. במסגרת החקירה נאספו ראיות ובהן סרטון ממצלמות האבטחה במקום, אשר תיעדו את הפורץ לדירה. החשוד נראה פותח את דלת הדירה במפתח, שכפי שהתברר בחקירה נגנב קודם לכן מבעלת הדירה.

האחרונה זיהתה את החשוד כספר שלה, אשר מגיע לביתה מפעם לפעם ומעניק לה שירותי ספרות.

היה קושי רב באיתור החשוד היות ומדובר באדם מתחמק וחשדן מאוד. אך השוטרים היו נחושים לאתרו ובאמצעות מספר פעולות יזומות הצליחו להגיע לביתו שבחולון. 

בחקירה התברר כי מדובר בספר נשים, שאינו עובד במספרה כי אם עובר מבית לבית. בהמשך, בבירור מול מחלקת החקירות של המרחב, הבינו השוטרים כי קיים תיק התפרצות נוסף, עם נסיבות זהות, לאותה הדירה.

השוטרים הגיעו לביתו של החשוד בחולון והודיעו לו על מעצרו. בחיפוש שנערך בביתו גילו השוטרים להפתעתם מס' של כרטיסי אשראי השייכים לאחרים, רישיון נהיגה השייך לאדם אחר, מפתח לרכב יוקרתי וכן כסף מזומן בסכום של 675,000 ש"ח.

במהלך חקירתו הודה החשוד כי הגיע לבניין בו נפרצה הדירה כשפניו מכוסים בחולצה. אותה חולצה בה נצפה במצלמות האבטחה אף נתפסה בביתו במהלך החיפוש. 

בחקירה התברר עוד כי החשוד מעלים הכנסות בשווי של מאות אלפי שקלים. הכנסות אותם הסליק במקומות שונים בביתו.

פרטיו של החשוד ונסיבות המקרים הועברו גם לרשות המיסים, שתחקור את התנהלותו הפיננסית של החשוד.