פלייאוף: מכבי ת"א ניצחה בקושי

בני הרצליה מתחו את הצהובים במשך מרבית שלבי המשחק - אבל ברגעי האמת שחקי מכבי היו טובים יותר. הרצליה תנסה להפתיע במשחק הבא.

ניצן קידר , י"א באייר תשע"ו

זה היה משחק מותח כמעט עד הרגע האחרון, אבל מכבי תל אביב סיימה את הערב הזה (חמישי) עם ניצחון ראשון ודחוק בפלייאוף על בני הרצליה 75-76.

עם זאת ביכולת הנוכחית - הצהובים יצטרכו להתפלל ולעבוד קשה מאוד כדי להניף את צלחת האליפות.

מכבי פתחה עם סלים קלים של לנדסברג ויבזורי ועלתה ליתרון 9-13. המשחק המשיך להיות צמוד כשהזרים של הרצליה שומרים אותה במשחק - ובתום הרבע הראשון הובילו הצהובים 18-21.

הרצליה התקרבה בפתיחת הרבע השני ואף הישוותה - אבל גל מקל הוביל את הצהובים קדימה לרבע שני טוב יותר שבסיומו גדל היתרון, 32-40 למכבי תל אביב במחצית.

האורחים חזרו מהמחצית ממוקדים ושוב התקרבו, אבל יוגב אוחיון שעלה מהספסל ירה שלשה מדוייקת וביצע חטיפה מצויינת בהגנה - והיתרון שוב צמח. הרצליה לא ויתרה וצימקה עד לתום הרבע השלישי ל-5 הפרש, 54-59.

פניני ולנדסברג הובילו בתחילת הרבע האחרון את הצהובים ליתרון דו ספרתי - אבל הזרים של הרצליה סינגלטון וקרופורד לא ויתרו. המשחק היה צמוד כמעט עד לרגע האחרון - וסינגלטון עוד היה יכול להשוות סמוך לסיום - אבל פספס, והשאיר את הניצחון בהיכל מנורה מבטחים - ואת הסדרה במצב של 0-1 לטובת הצהובים.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il