לא צריכים לפחד בירושלים מאף אחד

סגן יו"ר הכנסת אורן חזן זועם על שחיילי צה"ל נאלצו להתחבא בתוך האוטובוס בו נסעו להשבעה בכותל וקורא: "לחזק את חיילי צה"ל".

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ"ד באייר תשע"ו

לא צריכים לפחד בירושלים מאף אחד-ערוץ 7
ההשבעה אתמול
צילום: ערוץ 7

סגן יו"ר הכנסת, ח"כ אורן חזן, מגיב בחריפות אחר הצהריים (רביעי) לפרסום לפיו חיילי צה"ל נאלצו להגיף את חלונות האוטובוס, שבו נסעו בדרכם לטקס ההשבעה בכותל.

"הדעת לא סובלת כי ביום בו אנו חוגגים בכנסת ישראל את איחוד העיר ירושלים ושחרורה על ידי הצנחנים, יסתתרו צנחנים מאחורי וילונות בירושלים בירת ישראל", אומר חזן ומוסיף, "הרפיסות והשמאלניות שפשתה בחברה הישראלית ומדיניות ההתנצלות והשפלת הקומה חודרת לצערי גם לצבא שלנו. הדבר החמור הוא שחיילים מאותם גדודי צנחנים ששיחררו את הכותל נאלצים לחזור אליו בבושת פנים במקום בגאון".

חזן קרא לחזק את חיילי צה"ל. "צריך לומר להם שלעולם לא יצעדו לבד לא בבירת ישראל הנצחית והמאוחדת בה אין צורך להתחבא מאחורי וילונות מחשש שיזוהו כחיילים ולא בכל מקום במדינת ישראל. חיילי צהל אינם צריכים לחשוש בשטח הריבוני של מדינתנו היחידה. לא יעלה על הדעת שבארצנו אנו צריכים לחשוש פן מישהו יזהה אותנו כיהודים או כחיילים בצבא הגנה לישראל".

"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה - שרו אותם החיילים באוטובוס המוגף. עם הנצח וחייליו לא צריכים לפחד מאף אחד בבירת הנצח של ישראל", סיכם חזן.