לאב (מימין) קליבלנד תחסר אותו
לאב (מימין) קליבלנד תחסר אותו צילום: רויטרס

ב-NBA ישנו כלל ידוע, לעולם אסור להספיד את היריבה. ככה זה בליגת הכדורסל הטובה בעולם, הכל יכול לקרות, ללא שום קשר להיסטוריה או לכושר. ובזה מסתיימת למעשה האופטימיות של קליבלנד קאבלירס שתעלה לשחק הלילה (4:00 שעון ישראל) מול גולדן סטייט במשחק השלישי בסדרת גמר ה-NBA.

בתום סדרת בדיקות מקיפות שעשו בקליבלנד לקווין לאב, הוחלט כי הפורוורד המצויין שנקלע לאחרונה לכושר קליעה פחות טוב, לא יעמוד לרשות הקבוצה שמחזיקה כבר בשני הפסדים בסדרת הגמר.

מדיווחים בארצות הברית עולה כי לאב, שנפצע במשחק השני בסדרת הגמר לאחר ששחקן היריבה דרך על ראשו וגרם לו לזעזוע מוח קל, לא יעמוד לרשות הקבוצה לפחות למשך המשחק הקרוב.

על פי הדיווחים נראה שלאב יוכל לחזור הכי מוקדם למשחק מספר 4 בסדרה, אך דבר זה צפוי להיות מאוחר מדי עבורו ועבור קליבלנד ששוב עשויה להפסיד את תואר האליפות הנכסף בשל פציעת שחקן כוכב אחד משלושת הכוכבים, ממש בדומה לעונה שעברה אז הגיעה למעמד הגמר עם דייויד בלאט והפסידה בו בשל פציעות.

האם דווקא עכשיו, כשהסיכויים לרעתם וכשהם עם הגב אל הקיר, במאזן של שני הפסדים וללא קווין לאב, יצליחו קליבלנד לנצח ולצמק את ההפרש בסדרה ל-2:1?