ח"כ חזן: לזרוק מהכנסת את הבוגד

''יש לזרוק את הבוגד איימן עודה וחבריו מקרבנו ובראש ובראשונה מכנסת ישראל ולסייע לו להתאחד עם אחיו הפלסטינים", אמר ח"כ אורן חזן.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ד' בסיון תשע"ו

ח"כ חזן: לזרוק מהכנסת את הבוגד-ערוץ 7
אורן חזן
צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

ח"כ אורן חזן (הליכוד) תוקף את ח"כ איימן עודה (הרשימה המשותפת) שפנה למזכ״ל האו״ם, באן קי-מון, באמצעות המשלחת הפלסטינית לאו״ם, בדרישה להקים ועדת חקירה בינלאומית נגד ישראל בנושא היחס למיעוט הערבי בישראל ומצב אדמות הערבים בנגב.

''מעשיו הם הדלק הבוער של הטרור הפלסטיני שאת אכזריותו ראינו אך מכבר בטבח בשרונה. אני רואה בעודה וחבריו המחבלים בתהליך השלום אחריות מלאה לכך", אמר חזן.

''יש לזרוק את הבוגד עודה וחבריו מקרבנו ובראש ובראשונה מכנסת ישראל ולסייע לו להתאחד עם אחיו הפלסטינים שכל כך יקרים לליבו. ויפה שעה (במקרה שלו שנה) אחת קודם", הוסיף.

נציין כי מזכ״ל האו״ם השיב בשלילה לבקשתו של ח״כ עודה, והעביר את תשובתו אל המשלחת הישראלית לאו״ם- בשונה מח״כ עודה שבחר להפעיל את ראש המשלחת הפלסטינית לאו״ם, ריאד מנצור.

כזכור, רק לאחרונה השווה הנציג הפלסטיני מנצור את ישראל לנאצים במרד גטו ורשה, ולפני מספר חודשים אף האשים את ישראל ב״קצירת איברים״ של גופות פלסטינים, ועורר את זעמם של הארגונים היהודיים בארה״ב.

שגריר ישראל באו״ם, דני דנון, הגיב בחריפות לפעולותיו של ח״כ עודה ופנה אל יו"ר הכנסת בנדון: ״אני מוצא טעם לפגם בכך שח"כ עודה בחר לפנות דרך הנציג הפלסטיני, אשר התבטא באופן אנטישמי באו״ם ומפיץ שקרים נגד מדינת ישראל באופן בלתי פוסק. הצעד בו נקט ח"כ עודה מהווה חציית קו אדום״, כתב דנון.