זירת התאונה הקשה בתל אביב
זירת התאונה הקשה בתל אביבצילום: אסף ברזינגר - תיעוד מבצעי מד"א

מנשה רז, בן 47 מאשדוד, הוא אחד מההרוגים בתאונה אמש (מוצאי שבת) במסעדת "פוראמה" ברחוב בן יהודה בתל אביב.

מנשה, רעייתו שרונה ושלושת ילדיהם הגיעו יחד עם משפחת אחותה של שרונה, רויטל. בעלה של רויטל הלך עם בנו הבכור של מנשה להביא את המכוניות לכניסה למסעדה. שאר בני המשפחה המתינו ליד המסעדה וחלקם ישבו על ספסל.

"שרונה לא נפגעה, אבל היא סיפרה לי שהבת שלה לינוי עפה מול העיניים שלה ואז בעלה נמחץ. גם רויטל נפצעה בתאונה", סיפרה מיכל, אחותן של שרונה ורויטל, ל"ידיעות אחרונות".

לינוי רז (22) נפצעה בינוני והיא נותחה במהלך הלילה בבית החולים איכילוב. דודתה רויטל בת ה-25 פונתה במצב בינוני לבית החולים וולפסון בחולון והיא סובלת משבר ברגל.

עומר לביא, אחד מבעלי המסעדה, סיפר בראיון לגל"צ מה ראה כשהגיע לזירה הקשה. "קיבלתי הודעה על כך ויצאתי לשם. ראיתי את כולם עוד בשוק. ראיתי רכב שכל החזית שלו מעוכה שהתנגש בעמוד ביטחון ועמוד תמיכה של המסעדה. היה הרבה מאוד דם, עובדים שהיו בשוק. בהתחלה אנשים חשבו שמדובר בפיגוע. היו הרבה צעקות. שמעו את הבום וחשבו שאולי מדובר בפיגוע דריסה. רק אחרי כמה דקות הבינו מה שקרה בעצם".

"היו אנשים בבניין הסמוך שעוד היום בתוך הדירות. בהתחלה היו השערות שהוא השתולל עם הרכב. רואים אותו עולה מהצומת ופוגע בשני עוברי אורח. כמה דקות לפני כן היה סועד שביקש לשבת בחוץ, ולפי מה שהבנתי הוא היה אחד ההרוגים", אמר לביא.