מיטב דש מתרחבת בביטוח

בית ההשקעות מיטב דש רוכש את י.ק.ב סוכנויות ביטוח. בנצי קפלן ואבי יעקובוביץ' ימשיכו לכהן כמנכ"לים בי.ק.ב.

תגיות: ביטוח
עדו בן פורת - ערוץ 7 , כ"ב בסיון תשע"ו

בית ההשקעות מיטב דש הודיע היום (שלישי) על רכישתה של חברת י.ק.ב סוכנויות ביטוח בע"מ, הפועלת בתחום הביטוח האלמנטרי וביטוחי החיים.

לסוכנות בראשות בנצי קפלן ואבי יעקובוביץ' הכנסות כוללות בסך העולה על כ-20 מיליון ש''ח בשנה. כ-40 עובדים ומנהלים מועסקים בה והיא פועלת בשני סניפים מרכזיים, האחד בפתח תקווה והשני בירושלים.

במסגרת העסקה, מיטב דש תשלם סכום ראשוני העומד על כ-8 מיליון ש''ח, וכן תשלומים רבעוניים למשך חמש שנים. התשלומים הרבעוניים יחלו ממועד השלמת העסקה, וייגזרו בעיקרם מן ההכנסות העתידיות של י.ק.ב.

מדובר בעסקה אסטרטגית נוספת של בית ההשקעות המחזקת משמעותית את הפעילות הקיימת כיום בתחומי הביטוח ומתווספת לרכישות של סוכנות הביטוח רימונים וסוכנות בני שריד שהושלמו בשנה האחרונה.

לאחר הרכישה, בעלי הסוכנות בנצי קפלן ואבי יעקובוביץ', ימשיכו לכהן בה כמנכ"לים משותפים ולהוביל את הסוכנות בשנים הקרובות.

אילן רביב, מנכ"ל מיטב דש, אמר כי "י.ק.ב היא סוכנות איכותית ומקצועית, הנמצאת בהתפתחות מתמדת. רכישתה מהווה חלק מאסטרטגיית הצמיחה שלנו, ואנו מברכים על הצטרפותה לקבוצת מיטב דש".

בנצי קפלן, מבעלי י.ק.ב. סוכנויות ביטוח, אמר כי "אנו בטוחים כי עסקת הרכישה של הסוכנות על ידי מיטב דש תקדם את י.ק.ב., הן בהעמקת שירותי הביטוח וכן תטיב עם לקוחותיה. אנו צופים להמשך עבודה מצוינת ופורייה יחדיו, עם עוצמות ויכולות חדשות בדרך ליעדים חדשים".