הכל כבר מוכן: בית"ר י-ם מחכה לבוסנים

אחרי תוצאת התיקו המאופסת במשחק הראשון ביניהן במסגרת הסיבוב הראשון של מוקדמות הליגה האירופית, הירושלמים חייבים ניצחון כדי להעפיל

נרי וייס - ערוץ 7 , ל' בסיון תשע"ו

הכל כבר מוכן: בית"ר י-ם מחכה לבוסנים-ערוץ 7
רן בן שמעון, תואר ראשון העונה
צילום: פלאש 90

סגנית אלופת בוסניה בישראל ומחר (חמישי) יגיעו הם לאצטדיון טדי שבבירה למשחק הגומלין מול בית"ר, במשחק שיחל בשעה 19:45 ויתקיים במסגרת הסיבוב הראשון של מוקדמות הליגה האירופית.

סלובודה טוזלה הבוסנית אמנם סיימה את העונה שעברה במקום השני בטבלת ליגת העל שבמדינה, אך בעיות רישום של שחקנים שלא נרשמו בזמן וחולשתה בלי קשר, אמורים שלא לסכן את הירושלמים יתר על המידה בניסיונם להעפיל אל השלב הבא במוקדמות המפעל האירופי, השני בחשיבותו, הליגה האירופית.

המשחק הראשון בין הבוסנים לירושלמים הסתיים בתוצאת תיקו מאופסת, וכעת בקבוצה מהבירה חוששים כי יודחו כבר מחר בבושת פנים, בשל העובדה כי לא הצליחו לכבוש שער חוץ במשחק הראשון ביניהן. וזה לא שהירושלמים לא כבשו.

כזכור, במשחק הראשון בין השתיים, שופט המשחק ביטל שער חוקי לזכות הירושלמים מהסיבה שלא ראה הוא וצוות עוזריו כי הכדור אותו בעט דן אייבינדר עבר את מרבית קו השער של הבוסנים.

גם מאמן בית"ר, רן בן שמעון יודע כי אין מה לבכות או למחות על פסילת השער. "אין לנו זמן להתעסק ב-0:0 מהמשחק הקודם. שנייה אחרי שהשופט השבדי לא אישר את השער שכבשנו בבוסניה, הוא כבר מבחינתי להיסטוריה", אמר המאמן החדש של הירושלמים.

עוד אמר בן שמעון כי המטרה היא קודם כל ניצחון, הדרך פחות חשובה. "בית"ר ירושלים רוצה וצריכה לעבור שלב, אבל צריך לשמור על צניעות. תשחק מולנו קבוצה שתחכה בדיוק למקומות שבהם נרגיש נוח מדי. היינו איכותיים יותר במשחק הקודם, אבל זה לא נותן לנו כלום בטדי. המטרה מבחינתנו במשחק הזה היא כמובן התוצאה".

"אנחנו עובדים הרבה זמן בשביל הרגע הזה", אמר בן שמעון, "אנחנו עדיין לא בשיא הכושר, התחלנו את העונה לא מזמן. אין לי ספק שבטדי יהיה משחק אחר, נצטרך למצוא את האיזון הנכון. אנחנו משחקים בטדי ולכן נרצה לתקוף, אבל יחד עם זאת צריך לדעת לשמור על איזון".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il