הערב זה מתחיל: האלופה מהדרום באירופה

אחרי האליפות ההיסטורית, הערב יפתחו שחקני האלופה מבאר שבע את העונה רשמית עם משחק במסגרת מוקדמות ליגת האלופות מול שריף המולדבית

נרי וייס - ערוץ 7 , ו' בתמוז תשע"ו

שחקני האלופה. פותחים עונה חדשה
שחקני האלופה. פותחים עונה חדשה
צילום: פלאש 90

הדרום בכוננות. הפעם לא מדובר בכוננות לקראת מלחמה קרבה מול הטרור הערבי ויושבי עזה, כי אם כוננות אירופה, כשאלופת ליגת העל בכדורגל בעונה האחרונה, הפועל באר שבע תפתח את עונת 2016/17 בצורה רשמית הערב (שלישי) עם משחקה מול שריף טירספול אלופת מולדובה, במסגרת הסיבוב השני של מוקדמות ליגת האלופות.

עבור האדומים מבירת הנגב תהיה זו היסטוריה של ממש כשיהיה זה משחקה הראשון של הקבוצה במוקדמות מפעל הכדורגל הבכיר ביותר באירופה, אי פעם.

המשחק שיתקיים בשעה 20:50 וישודר ישירות בערוץ 20, יתקיים באצטדיון טוטו טרנר שבבאר שבע, כשגם זו תהיה היסטוריה כשהאצטדיון יארח בפעם הראשונה משחק אירופי.

לפני 20 שנים שיחקה הקבוצה מבירת הנגב במפעל אירופי, אך היה זה מפעל גביע המחזיקות, מאז עבר זה כמה גלגולים עד ששינה את שמו ופניו לליגת האלופות היוקרתית.

בשנתיים האחרונות שיחקו האדומים מהנגב במפעל אירופי, במוקדמות הליגה האירופית, אך בשתי הפעמים הללו נחלו אכזבה וכישלון גדול כשעפו כבר בסיבוב הראשון. בבאר שבע מאמינים שאפשר להגיע רחוק יותר ובשל כך תעלה הקבוצה מהנגב בהרכב התקפי ביותר כבר הערב כשמאור בוזגלו, אליניב ברדה, מאור מליקסון וטוני נוואקמה יפתחו יחד בהתקפה.


האם האדומים יצלחו את השלב הראשון בו הם משחקים? האם הם יצליחו להפעיל לשלב הבתים היוקרתי של המפעל הבכיר? ומה יהיה על תואר האליפות ההיסטורי בו זכו בעונה שעברה? הערב, באר שבע פותחת עונה.

test770
‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il