"נושאי הלפיד החדשים של הרצל כבר כאן"

אגף הנוער של תנועת "אם תרצו" סיכם שנת פעילות. מנכ"ל התנועה מתן פלג: לנגד עיננו צומחים מנהיגי המחר של המפעל הציוני של עם ישראל.

עדו בן פורת - ערוץ 7 , י"ח בתמוז תשע"ו

מימין לשמאל: מתן פלג, אורית מרק ורועי שטרסברג
מימין לשמאל: מתן פלג, אורית מרק ורועי שטרסברג
צילום: נעמה כרמל

אגף הנוער של תנועת "אם תרצו" סיכם שנת פעילות נוספת והעלה את זכרו של הרב מיכי מרק הי"ד שנרצח לפני מספר שבועות בפיגוע ירי בכביש 60.

בתו, אורית מרק, הלוקחת חלק פעיל בפעולות התנועה השתתפה אף היא באירוע שנערך בבית אצ"ג בירושלים והוקדש לזכרו של הרב מיכאל (מיכי) מרקהי"ד.

באירוע הוצגו הישגי אגף הנוער בשנה חולפת וניתנה הרצאה מפי מייסד ''אם תרצו'' ד"ר רונן שובל.

ראש אגף הנוער, רועי שטרסברג, אמר "אני שמח לראות איך אגף הנוער צומח וגדל ועוד בני נוער שמחים לקחת חלק במפעל אדיר זה. הם מוכיחים שאם רוצים באמת אין זו אגדה וניתן להשפיע ולעשות כ"כ הרבה טוב למען עם ישראל ומדינת ישראל".

מנכ"ל תנועת "אם תרצו" מתן פלג מסר כי הוא גאה שאגף הנוער של התנועה ממשיך להתעצם ולגדול מידי שנה. "עתידו של עם ישראל מצוי וטמון בכוח האיכות של הנוער. אנו שומעים קולות מעטים שחושבים כי הנוער שלנו איננו ערכי דיו, אך בכל יום אנו מוצאים נוער אחר שעמידתו איתנה ונחושה לאורך כל השנה והיום הוא היטיב להראות זאת בצורה נאמנה ונהדרת.

"תנועת 'אם תרצו' תמשיך להצמיח את מנהיגי העתיד של עם ישראל שאינם מפחדים לעמוד על שלהם ללא כל מורא ופחד ויהיו נאמנים באמת לרעיון הציוני ולצדקת קיומה של מדינת ישראל. לנגד עיננו צומחים מנהיגי המחר של המפעל הציוני ההיסטורי והמדהים של עם ישראל. נושאי הלפיד החדשים של הרצל כבר כאן", הדגיש פלג.