חניכי עזרא במודיעין התחדשו במבנה קבע

סניף תנועת עזרא במודיעין פעל במשך שבע שנים בבית הספר משואת נריה בעיר. מעתה התחדשו 300 החניכים במבנה קבע המיועד לפעילות השוטפת.

רעות הדר , י"ח בתמוז תשע"ו

מזכ"ל עזרא וראש העיר בטקס חנוכת המבנה
מזכ"ל עזרא וראש העיר בטקס חנוכת המבנה
צילום: מוריה שטרית

מבנה קבע חדש נחנך לסניף מודיעין של תנועת הנוער עזרא לאחר שבע שנים בהן הפעילות של התנועה התקיימה בבית הספר משואות נריה בעיר.

האירוע התקיים בנוכחות מאות חניכים, הורים, בוגרי הסניף לדורותיו וחברי מועצת עיריית מודיעין שסייעו רבות להקמת המבנה החדש ביניהם מיכאל חרלפ והיה שיין.

רב העיר מודיעין הרב יעקב צ'יקוטאי קבע את המזוזה בפתח המבנה. מזכ"ל תנועת הנוער עזרא שאול דה מלאך בירך את החניכים ואמר "הבחירה שלנו היא להוביל את הדגל התורני כאן בסניף מודיעין, דגל בו לתורה יש אמירה ברורה, אמירה שלא מקטינה את עוצמות החיים אלא מגדלת אותם.

''מה שקורה כאן הוא ההוכחה לכך, הנועם, האכפתיות והמעורבות והאחריות על העיר כשכולם באים מתוך עומק של תורה, היא בשורה שאני שמח לראות אותה קורמת עור וגידים", הוסיף.

ראש העיר חיים ביבס אמר, "יש לנו נוער מצוין. נפלה בדורנו הזכות לא רק לעשות את מה שהתחלנו לעשות לפני עשרים שנה - להקים את העיר מודיעין מכבים רעות ולהחזיר את מה שמשפחת החשמונאים עשתה לפני 2,180 שנה, אלא לקבע את ההיסטוריה כאן מחבל המכבים בארץ החשמונאים. אני יכול רק לאחל שמתנועת הנוער עזרא תצא המנהיגות הבאה".