זעזוע במכבי חיפה: המאמן עוזב במפתיע

עוד לפני שהחלה העונה, ובעקבות ההדחה המשפילה ממוקדמות הליגה האירופית, רוני לוי ונשיא הקבוצה יענקלה שחר סיכמו על עזיבת המאמן

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"א בתמוז תשע"ו

רוני לוי, מאמן חיפה המפוטר
רוני לוי, מאמן חיפה המפוטר
צילום: פלאש 90

רעידת אדמה בחיפה. לזה אף אחד לא ציפה, חודש וחצי לפני תחילת עונת 2016/17 בליגת העל שבכדורגל, הודיע היום (רביעי) נשיא הקבוצה והבעלים, יענקל'ה שחר למאמן הקבוצה על סיום תפקידו בקבוצה.

מעבר לעובדה כי הקבוצה טרם החלה את דרכה בליגה הישראלית העונה, הצעד מפתיע עוד יותר דווקא בשל היחסים הטובים מאוד בין הנשיא למאמן שהגיע בעונה שעברה לקדנציה שניה בקבוצה איתה זכה בשלוש אליפויות רצופות בשנות ה-2000 ובגביע היסטורי בסיום העונה האחרונה.

"משיחה שהתקיימה הבוקר ביני לבין המאמן, רוני לוי במשרדי, החלטנו שנכון להיפרד ולסיים את ההתקשרות בינינו", אמר הבעלים שחר לאתר הרשמי.

עוד אמר יענקל'ה כי "כשיבחר המחליף תינתן ההודעה בהתאם. אני מודה לרוני לוי על התקופה המשותפת ועל הזכייה בגביע ומאחל לו בהצלחה בהמשך דרכו".

רוני לוי המפוטר אמר גם הוא לאתר הרשמי כי הוא "מודה למכבי חיפה על התקופה ומאחל להם הצלחה בהמשך הדרך".

נראה כי מה ששבר את הנשיא והבעלים היו ההדחה המשפילה והכואבת ממוקדמות הליגה האירופית כבר בשלב מוקדם מול קבוצה אסטונית קטנה וחלשה, בנוסף לעבודה כי למעשה זו כבר עונה שניה ברציפות שהקבוצה רחוקה מלהרשים תחת אימונו של לוי, וכן אי המחלוקות בדבר חיזוק לקבוצה.

האם זה מה שהייתה צריכה חיפה לעשות כדי לחזור לצמרת הליגה הישראלית? ימים יגידו.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il