אופק בוכריס
אופק בוכריס צילום: פלאש 90

אדווה עזר שמנהלת עמוד הפייסבוק "תומכים בתא"ל אופק בוכריס", ממשיכה לקבל בימים האחרונים איומים ונאצות ברשתות החברתיות.

בראיון לערוץ 7 היא מצהירה שהדבר לא ירתיע אותה, "גיליתי בימים האחרונים שהאצבע קלה על המקלדת, אנשים מרשים לעצמם להשתמש באלימות מילולית ולפגוע בי באופן אישי. ואני שואלת איך יתכן שאנשים שלא תומכים באלימות כלפי נשים משתמשים באלימות כזאת כלפי.

"הם מאחלים לי, תמותי, שיאנסו אותך ואת אמא שלך, כינו אותי זו-- ומה לא. אני לא מפנה אצבע מאשימה לשליחים של המתלוננת או של מקורבים, בסופו של דבר מותר לנו לבחור לאיזה צד להאמין, הם כנראה מאמינים לצד השני וזו התוצאה. אני מבינה שהפכתי להיות מוקד אש זה בסדר אבל ככה לא מתנהגים".

עזר שירתה כפקודתו של בוכריס ומאמינה בחפותו, "שירתתי אצלו לפני 14 שנה, אני לא מתביישת לומר בקול רם שאני מאמינה בחפותו, זו דעתי האישית כאדם פרטי. אני לא מכירה את המתלוננות, אבל אני יודעת את זהותן. מהיכרותי את האיש אני מאוד בטוחה בהחלטה שלי, אני בחרתי להאמין בו".

לדבריה מטרת הדף שהוקם היא למנוע קיום משפט שדה באופן לא הגון, "אנחנו לא מוכנים לתת יד למשפטי שדה בתקשורת הישראלית, כל ההדלפות מנוגדות לחוק. כבר מהיום הראשון שהשם שלו הותר לפרסום התחיל קרנבל, תא"ל בוכריס אנס שקרן ומטריד מינית.

אני מבינה שאותם אנשי תקשורת תפסו צד, אבל הם מוליכים שולל את תושבי מדינת ישראל, תהיו אובייקטיבים תתנו את הבמה לשני הצדדים. אם בית המשפט יבוא ויכריע ויגיד שהוא אנס אז אני מסכימה, אבל כל עוד זה לא קורה מי הם שיחליטו".

התמיכה בבוכריס, היא מציינת, עולה על כל הציפיות, "אנחנו לא דף ממומן אבל יש לנו עשרת אלפים תומכים ועוד עשרות אלפים שתומכים בעצומה שפתחנו נגד משפטי השדה. אני רואה את הדינאמיקה ומבינה שאנחנו מצליחים להעביר את המסר שהיום זה אופק מחר זה אתה. אנחנו נמשיך ללוות את אופק במהלך המשפט".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו