"אני מביא את הימין האמיתי לליכוד"

אחרי הצטרפותו של "הצל" לשורות הליכוד, ח"כ אורן חזן סיפר לערוץ 20 על הדמויות הנוספות שהוא פועל לפקוד למפלגה: רון שובל ועידן טל.

ערוץ 20 , כ"ח בתמוז תשע"ו

לאחר שיואב אליאסי ("הצל") התפקד היום (רביעי) למפלגת הליכוד, סיפר ח"כ אורן חזן בראיון לתכנית "זה היום" בערוץ 20 כי מפורסמים נוספים צפויים להתפקד לשורותיה.

לדבריו הוא מוביל מהלך שנועד לחזק את התמיכה הציבורית במפלגת השלטון.

"אני מברך את יואב אליאסי, 'הצל', שהוא רכש חדש", אמר חזן, "זה חלק ממהלך גדול שאני מקדם כדי להגדיל ולחזק את התמיכה הציבורית במפלגת העם, במפלגת ליכוד. בקרוב אני מקווה שאנחנו נזכה לראות את הזמר הגדול עם הקריירה הארוכה, רון שובל. אני מקווה שגם נפקוד בקרוב ונזכה לארח כחלק בלתי נפרד מהמשפחה הליכודית גם את עידן טל - כוכב הכדורגל, מי ששיחק בארץ ובחו"ל, מי שהיה קפטן נבחרת ישראל".

ח"כ חזן הוסיף כי "בשעה שיש מי שפוקד שמאלנים לליכוד, אני מביא את הלב, את הנשמה ואת הימין האמיתי לשורותיה של המפלגה היחידה שאני חלק ממנה, תנועת הליכוד".

במקביל חברי מרכז בכירים שיגרו מכתב לראש הממשלה נגד התפקדותו של הראפר יואב אליאסי , וח"כ בני בגין אמר, "כאשר יש מי שנוהג כלפי יריבים פוליטיים בבריונות, מתפאר בה ומסית אחרים לנהוג כך ומגיש מועמדות לחברות לליכוד - הוא מטיל עלי צל". הוא קרא לבטל את ההתפקדות של אליאסי.