הנגבי במכתב: לדחות את התפקדות "הצל"

השר צחי הנגבי פנה אחר הצהריים למנכ"ל הליכוד ודרש לדחות את ההתפקדות של יואב אליאסי למפלגה. "בז לליכוד, מגדף את התנועה ולועג לה".

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ג' באב תשע"ו

הנגבי במכתב: לדחות את התפקדות "הצל"-ערוץ 7
צחי הנגבי
צילום: Tomer Neuberg/Flash90

השר צחי הנגבי שיגר היום (ראשון) מכתב למנכ"ל הליכוד, גדי אריאלי, שבו דרש לדחות את ההתפקדות של "הצל", יואב אליאסי, למפלגת השלטון.

"הצל בז לליכוד, מגדף את התנועה ולועג לה, מבקש לכפות עליה את דרכו באמצעות השתלטות עוינת וכי קבלת בקשתו תגרום לליכוד נזק ציבורי כבד", הסביר הנגבי את בקשתו.

כזכור, בסוף השבוע שעבר תקף אליאסי את ח"כ בני בגין (הליכוד) וטען כי בתו התאסלמה ונשואה לערבי. לטענת אליאסי, בגין ''הוא אנטי-ציוני, פעיל באנרכיסטים נגד הגדר. מאלו שזורקים אבנים בבילעין על לוחמי צה"ל". נציין כי בני משפחת בגין הכחישו בתוקף את הטענו וטענו כי מדובר בקשקוש, כלשונם.

השר הנגבי הביע את התנגדותו להצטרפות של ''הצל'' לליכוד, ובתגובה ''הצל'' תקף אותו היום ואמר לערוץ 2 "מדהים ששר שבא להטיף לי מוסר הוא שר שהואשם בפלילים".

"הנגבי הוא שר שבכלל תמך בהתנתקות, שר שעזב את הליכוד בשביל קדימה. שרים כאלה זה בדיוק הסיבה שרציתי להתפקד לליכוד מלכתחילה", הזכיר הראפר הימני. "זה הגיוני שהוא יפחד והוא לא ירצה שאני אהיה שם", מדגיש אליאסי. זה לא מפתיע אותי בכלל".