בני בגין מגיב: הצל - בריון לאומני

"מותר לליכוד להגן על עצמו מכניסה עוינת של בריונות לאומנית", אמר ח"כ בגין ולא הכחיש כי בנו השתתף בהפגנות נגד גדר ההפרדה בבילעין

חיים לב - ערוץ 7 , ג' באב תשע"ו

בני בגין מגיב: הצל - בריון לאומני-ערוץ 7
בני בגין
צילום: פלאש 90

הראפר הימני יואב אליאסי - ''הצל'', ממשיך להסעיר את הליכוד. לאחר שתקף באופן אישי את בני בגין, חבר הכנסת הוותיק לא נותר חייב.

"מותר לליכוד להגן על עצמו מפני כניסה עוינת של בריונות לאומנית", אמר בגין לגלי צה''ל. "לאומנות לא מאפשרת קיום בצוותא עם עם נוסף; מי שאוהב את עמו יכול לחיות בשלום עם עם אחר. כך נוהגת תנועה לאומית ליברלית".

ח''כ בגין הביע תקווה מרומזת שהתפקדותו של הראפר יואב אליאסי לליכוד - לא תאושר בסופו של דבר. "כל קבוצה, בין אם של צללים או של אורות, יכולה להתאגד, אך על פי התקנון, אין הצטרפות אוטומטית של חבר.

לדבריו התפקדות לליכוד אינה "כרטיס כניסה ללונה פארק. ההצטרפות למפלגה אמורה לעמוד בפני אישור".

בגין גם התייחס לטענה של ''הצל'', ולפיה בנו הפגין נגד גדר ההפרדה בבילעין. "שיקרו כשאמרו שבני, אבינדב, יידה אבנים לעבר כוח צה"ל כשהפגין בבילעין נגד גדר ההפרדה. הוא פעל למען עניין צודק, כי נגרם שם עוול".

מוקדם יותר היום שיגר השר צחי הנגבי מכתב למנכ"ל הליכוד, גדי אריאלי, שבו דרש לדחות את ההתפקדות של "הצל", יואב אליאסי, למפלגת השלטון.

"הצל בז לליכוד, מגדף את התנועה ולועג לה, מבקש לכפות עליה את דרכו באמצעות השתלטות עוינת וכי קבלת בקשתו תגרום לליכוד נזק ציבורי כבד", הסביר הנגבי את בקשתו.