איתמר בן גביר
איתמר בן גביר צילום:ערוץ 7

עו"ד איתמר בן גביר שיגר מכתב אזהרה לפובליציסט החרדי עו"ד דב הלברטל שבו הוא דורש פיצוי של 70 אלף ש"ח על שהשווה את בן גביר ובנצי גופשטיין לישי שליסל.

"הם מבחינתי שליסל אלה, זה כמו שליסל, הם אותו דבר (...). חבורת טרוריסטים יהודיים", אמר עו"ד הלברטל בראיון לרדיו גלי ישראל.

בן גביר שיגר מכתב אזהרה להלברטל, ובו כתב כי "זכותך לחשוב כי צעדות בערה וערערה עושות נזק אך אין לך כל רשות לטעון שאני כמו אותו אדם שרצח נערה חפה מפשע שכל חטאה היה שצעדה במצעד הגאווה, ואין לך זכות לטעון שאני טרוריסט והמשמעות ברורה: רוצח תינוקות, רוצח בני אדם וכן הלאה.

''הדברים שאמרת עלי מהווים לשון הרע כהגדרתו בחוק איסור לשון הרע. הדברים השפילו וביישו אותי, פגעו בשמי הטוב והכפישו אותי ללא כל סיבה, וכל זה בכוונה להפוך אותי למטרה שנואה, ללעג ובוז בעיני הרבים, ובכך גרמת לי לנזק רב ולעגמת נפש עמוקה", הדגיש עו"ד בן גביר במכתבו.

הוא הוסיף כי ''בעובדה שכינית אותי 'שליסל', 'טרוריסט יהודי' ו'רוצח', חשפת אותי לפגיעה ממשית בחיי ובחיי משפחתי, מצד ארגוני טרור וארגוני שמאל קיצוניים''.

עו"ד בן גביר דורש מעו"ד הלברטל להביע התנצלות פומבית בפניו על גלי האתר ולשלם לבן גביר פיצויים בגובה 70 אלף שקלים.

''ככל שלא תפעל כנדרש לעיל, בתוך 14 ימים מיום המצאת מכתב זה, לא אהסס לנקוט בכל האמצעים המשפטיים העומדים לרשותי לצורך שמירה על זכויותיי, מניעת המשך הפרתן והסדרת הפיצויים בגין כך", הבהיר בן גביר.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו