רגע לפני שעונת הכדורגל הישראלית מתחילה, האם הצהובים מתל אביב עוד יתחרטו על ההחמצות שלהם הערב (חמישי) במשחק הפלייאוף הראשון מול היידוק ספליט הקרואטית?

התל אביבים היו עדיפים על האורחים מקרואטיה כששלטו ללא עוררין במשחק והגיעו למספר מצבי הבקעה שהוחמצו ברשלנות רבה. עקיצה של הקרואטים בדקה ה-56 איפשרה להם להשוות את התוצאה עם שער חוץ יקר, אך למרות זאת נראה שהצהובים בדרך לשלב הבתים של הליגה האירופית כשאלה היו טובים הרבה יותר.

כבר מהדקה הראשונה אפשר היה להבחין בהבדלים הגדולים באיכות בין שתי הקבוצות שעל כר הדשא, כשהצהובים אף ניצלו זאת בכדי לעלות ליתרון מהיר כבר בדקה התשיעית כשגל אלברמן כבש, אך שאננות מרגיזה וזלזול ביריבה אפשרה לזו להשוות את התוצאה במהלך המחצית השניה.

אחרי משחקי אמש של שתי הנציגות הישראליות הנוספות במפעלים האירופיים, הפועל באר שבע ובית"ר ירושלים שהפסידו, סגנית האלופה מתל אביב אמנם ניצחה, אך יכולה הייתה לצאת עם יתרון ומקדמה גדולים וטובים יותר לקראת משחק הגומלין בשבוע הבא בקרואטיה.

בדקה ה-77 סקאריונה, שחקן הרכש החדש של הצהובים כבש את השני שלו במדים הצהובים מאז הגיע לקבוצה, ואת השני במשחק לזכות המכבים, אך נראה שעיקר הבשורה הייתה זו שהגיעה עמוק בתוספת הזמן עם הוצאת הכרטיס הצהוב לעברו של טל בן חיים חלוץ הצהובים שספג צהוב אחרי התחזות ברחבה כשזה יחמיץ את משחק הגומלין.

האם הצהובים יצליחו להשלים את העבודה בקרואטיה?