קלאסיקו הכדורסל הישראלי - במחזור 7

בהגרלת משחקי ליגת ווינר סל שנערכה היום בתל אביב, עלה כי במחזור הפתיחה תפגוש האלופה מראשון את הפועל אילת. הדרבי של ת"א: במחזור 4

נרי וייס , ג' באלול תשע"ו

בעוד קצת יותר מחודש תצא לדרך עונת 2016/17 בליגת העל שבכדורסל, כשהיום (שלישי) נערכה הגרלת המשחקים במלון הילטון שבתל אביב.

קצת יותר מחודש לפתיחת העונה, פתיחה שתתקיים בתאריך ה-8 לאוקטובר, מוצאי השבת, אפשר כבר לקבוע תוכניות לקראת המשחקים הגדולים של העונה בליגת ווינר סל.

המחזור הראשון שייפרש על פני שלושה ימים, יחל כאמור במוצאי השבת, כשיתר המשחקים של אותו המחזור יתקיימו בימי ראשון ושני, ימי משחקי הליגה בדרך כלל על פני שאר ימי השנה.

בעוד שהאלופה מראשון לציון תפגוש את הפועל אילת המתחדשת במשחק הפתיחה של העונה, סגניתה, הפועל ירושלים תשחק מול בני הרצליה ואילו מכבי תל אביב תצא למשחק חוץ קשה במיוחד באולם עין שרה שבנהריה מול מי שעתידה להיות אחת מהפתעות הליגה העונה.

מחזורים 2 ו-3 יתקיימו במוצאי שבת וביום שני, כשבמנהלת הליגה התחשבו בקהל האוהדים המסורתי והדתי, זאת מאחר שביום ראשון חל חג סוכות.

עוד נקבע בהגרלת המשחקים כי הדרבי התל אביבי הראשון יתקיים באולם הדרייב אין, היכל שלמה, אולמה הביתי של הפועל תל אביב כבר במחזור הרביעי, ואילו משחק הקלאסיקו של הכדורסל הישראלי, זה המתקיים בין שתי הקבוצות הבכירות של הכדורסל הישראלי - מכבי תל אביב והפועל ירושלים, יתקיים במחזור השביעי.

העונה, כנראה בפעם האחרונה, יתקיימו משחקי חצי גמר הפיינל פור ב-12 ביוני ומשחק הגמר שינעל את העונה, שלושה ימים לאחר מכן, ב-15 ליוני.

משחקי המחזור הראשון:

הפועל חולון – הפועל גלבוע/גליל
מכבי אשדוד/באר טוביה – מכבי קריית גת
הפועל בנק יהב ירושלים – בני הרצליה
מכבי Hunter חיפה - הפועל SP מצרפלס תל-אביב*
מכבי ראנד מדיה ראשון לציון – הפועל פתאל אילת
עירוני נהריה – מכבי FOX תל-אביב

לוח המשחקים המלא
צילום: אתר מנהלת הליגה

הפעם הקודמת שמכבי ת"א והפועל ירושלים נפגשו בליגה:

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il