מחאת משפחת הישראלי עולה מדרגה

חבריו לצוות של יהודה הישראלי הפיצו סרטון ברשתות החברתיות שבו הם זועמים על התנגדות משרד הביטחון לסייע למשפחה להנגיש את ביתה.

עדו בן פורת - ערוץ 7 , ט' באלול תשע"ו

חברי הצוות של יהודה הישראלי בחטיבת גבעתי, פרסמו הבוקר (שני) סרטון עוצמתי ברשתות החברתיות, שבו הם זועמים על משרד הביטחון שמפקיר את החייל שנפצע קשה במבצע צוק איתן ולא יכול לשוב לביתו בשל הסירוב של המשרד לממן את התאמת הבית ביישוב עפרה.

"הגיוני להתנדב ביחידה מיוחדת. זה מאתגר, זה קשה, אבל זה הגיוני. הגיוני לצאת למלחמה, להשאיר מאחור אישה בהיריון פלוס ילדה. ת'כלס, זה כמעט בלתי נתפס, אבל זה הגיוני", אומרים חברי הצוות בסרטון שהפיקו.

"הגיוני להילחם כדי להחזיר חבר שנחטף בעזה, את הדר. זה מפחיד, אבל הגיוני. הגיוני להיפצע מרסיס בראש תוך כדי לחימה. נורא, הלב שלך מתפוצץ, אבל זה הגיוני", הוסיפו הלוחמים.

נזכיר כי בשבוע שעבר נפגשו בני משפחתו של הישראלי עם שר הביטחון אביגדור ליברמן, ויצאו מאוכזבים מהפגישה.

"הגענו לפגישה עם תקוות רבות אך כגודל התקוות כך גודל האכזבות", מסרו בני המשפחה. ''השר הפיל את האחריות על היועמ"ש ואמר שאין לו שום יכולת ושום פתרון, למרות שנתן הנחיה והבטחה אישית שלו שימצא פתרון ראוי.

''נדהמנו מהאטימות שלו, והצטערנו לשמוע שמערכת הביטחון יודעת לגייס נערים מעבר לקו הירוק אך לא יודעת לטפל כראוי באלו שלא חזרו בשלום", הוסיפו קרוביו של יהודה הישראלי.