גוטמן. לאן יש עוד להתדרדר?
גוטמן. לאן יש עוד להתדרדר? צילום: פלאש 90

תם ולא נשלם? המחזור השלישי בליגת העל שבכדורגל ננעל הערב (שני) עם המשחק שהפגיש בין הפועל ת"א למכבי פתח תקווה והתקיים באצטדיון המושבה שבמלאבס.

שתי בשורות הביא משחק הנעילה של המחזור השלישי שהתקיים הערב בין השתיים: 1. מכבי פתח תקווה מעפילה אל המקום השלישי בטבלת הליגה עם אותו סך נקודות כמו למוליכות מבאר שבע ומתל אביב, וכנראה בחלון ההעברות הבא ייפרדו מגידי קאניוק הצעיר הנפלא שלהם. 2. הפועל תל אביב שוב הולכת להסתבך, והפעם אין מי או מה שיציל אותה. לא יריבות חלשות יותר, לא כסף מגורמים חיצוניים, לא הבטחות ובטח שלא אלי גוטמן. הפעם זה נראה רע מאי פעם.

אז נכון, עברו רק שלושה מחזורים ויש עוד זמן רב ונקודות רבות לאבד בכדי לרדת ליגה מוקדם, אבל האופי, הכישרון החסר, ההבטחות ללא כיסוי וגרעונות הענק. כל אלה מראים כי המצב של הפועל תל אביב לא יכול להיות טוב יותר.

האדומים הפסידו הערב לפתח תקווה בתוצאה 2:0 מצמד שערים של גידי קאניוק הנהדר, כשנראה כי השחקנים התל אביבים בכלל לא ניסו לנצח את המשחק הערב שהיה כה חשוב לקבוצה לאחר הפסד במחזור הראשון למכבי פתח תקווה ותוצאת תיקו מול הפועל באר שבע.

השחקנים של גוטמן, שאמנם לא דוגל בשיטת משחק התקפית יתר על המידה, לא כבשו כבר 270 דקות בליגת העל, ועם יחס שערים שלישי שעומד על 3, הם נראים כמו מישהי שכדאי להמר עליה כיורדת הבטוחה. אפילו בשלב כזה מוקדם של העונה.

עם ניצחון חמישי בשמונת המשחקים האחרונים בכל המסגרות ביניהן, נראה שפתח תקווה הולכת להיות תל אביב החדשה. לפחות במקום זו האדומה.