הילארי קלינטון
הילארי קלינטון צילום: רויטרס

הילארי קלינטון מביעה צער על כך שהסתירה את המידע על דבר מחלתה ומביעה את רצונה לשוב במרה לעבודה. בעלה ביל: זו לא הפעם הראשונה.

בראיון ראשון שהעניקה לרשת CNN לאחר התמוטטותה ביום ראשון התייחסה המועמדת הדמוקרטית לנשיאות ארה"ב, הילארי קלינטון, לאירוע ולכוונתיה בהמשך.

בדבריה מדגישה קלינטון כי לא התעלפה אלא איבדה את שיווי המשקל ולאחר ששתתה מים ונחה חזרה לאיתנה. בעיקר לאחר ששהתה אצל בתה ונכדיה, שהם כלשונה התרופה הטובה ביותר.

בראיון הביעה קלינטון צער על כך שהסתירה מהציבור את דבר מחלתה וציינה כי כבר ביום חמישי שעבר קיבלה המלצה מרופאיה לנוח חמישה או שישה ימים ו"חבל שלא הקשבתי לעצה הטובה הזו". לדבריה חשבה שהדלקת המדוברת אינה דבר גדול כל כך וניתן להתעלם ממנו. כעת, היא אומרת, היא מבקשת לשים את הפרשה מאחור ולחזור לעבודה.

בראיון שהעניק בעלה, הנשיא לשעבר ביל קלינטון, לרשת CBS, ציין כי לא מדובר בפעם הראשונה שאירוע כזה קורה לרעייתו. קלינטון הבעל אמר כי האירועים הללו הם תעלומה עבורו.

כמו כן אמר שהאירועים הללו לרעייתו קרו "לעיתים קרובות...", אך מיד תיקן "לעיתים נדירות" והוסיף לתקן ולומר כי הדבר אירע "לעיתים נדירות בשנים הרבות האחרונות", אמר וציין כי כידוע אשתו עובדת כמו שד למרות הכול.