מוסי רז על שפטל: ניאו נאצי

עו"ד יורם שפטל ואיש מרצ מוסי רז התעמתו בעקבות העתירה שהוגשה לבג"ץ הדורשת להוריד את תוכניתו של שפטל בגין השוואות חוזרות לנאצים.

ידידיה בן אור , כ"ב באלול תשע"ו

עו"ד יורם שפטל ואיש מרצ מוסי רז התראיינו הבוקר (ראשון) והתעמתו זה עם זה בעקבות עתירת תנועת מרצ, אשר דרשה להסיר את תוכניתו של שפטל מלוח המשדרים בתחנת הרדיו האזורית 103 FM.

במהלך העימות שנערך בתכניתו של קלמן ליבסקינד ב"גלי ישראל" הטיח שפטל במוסי רז, "אדון מוסי רז הוא רמאי פתולוגי כמו כל דובר מרצ שעולה לשידור, לא משנה באיזה עניין".

לדבריו, "סימון מוצרים של יהודים כפי שמרצ מציעה, מעשה הנבלה הבזוי של מרצ לסמן מוצרים של יהודים, זה מעשה שאפילו לא תמצא אותו בחוקי נירנברג, זה מה שאני אמרתי. אני אחרון אחרון שעושה השוואה, לא אחרון, לעולם לא עושה השוואה בין יהודים לנאצים, זה הדנ"א של מרצ".

מוסי רז הגיב לדבריו של שפטל, "מה זה לסמן מוצרים של יהודים? הרי מסומנים מוצרים במדינת ישראל, כתוב עליהם מקום ייצור וכל מיני דברים אחרים. מי מציע לסמן מוצרים ליהודים במובן שמדבר עליו הניאו נאצי הזה שמולי? אם יש חוק כזה אני אסיר את העתירה. בוודאי שהוא ניאו נאצי, הוא גם מגן על פושע נאצי גדול".

לדברים הללו השיב עו"ד שפטל במילים חריפות גם כן, "אשפה שכמוך, ניאו נאצי אתה יכול לקרוא לילדים שלך, שרץ, מי אתה בכלל? מנוול שכמוך. חלאת אדם. למי אתה קורא ניאו נאצי? אשפה מהלכת על שתיים שכמוך".