"בל"ד מייצגים אינטרסים של גורם זר"

ח"כ ד"ר ענת ברקו מפרסמת בפייסבוק פוסט שמנסה להסביר מי הם חברי המפלגה. "זה יהיה מדכדך אם בל"ד תיפול בסוף בגלל עבירות כלכליות".

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ"ב באלול תשע"ו

ענת ברקו
ענת ברקו
צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

ח"כ ד"ר ענת ברקו (ליכוד) מפרסמת אחר הצהריים (ראשון) פוסט בחשבון הפייסבוק שלה ובו היא מנסה לחשוף, לדבריה, מי הם חברי מפלגת בל"ד ומה מטרתם.

"קבלו טיפ: אם אתם רוצים לדעת מיהם הערבים המקומיים שהכי מייצגים דווקא את האינטרסים של מדינות זרות – תבדקו מיהם אלו שהכי מתחפשים לפטריוטים פלסטינים. מדובר באותם אנשים", כתבה ברקו.

לדבריה, "אנשי בל"ד, כמו ארגוני הטרור, מייצגים בראש ובראשונה אינטרסים של גורם זר כלשהו. במקרה של בל"ד לגורם הזה קוראים קטאר. כן, אותה מדינה מממנת טרור, שבין השאר מזרימה סכומי כסף אדירים לחמאס, לדאעש, לתנועות האחים המוסלמים ואף מצויה ביחסים הדוקים עם איראן השיעית".

ברקו מוסיפה כי "במקרה של מייסד המפלגה, ד"ר עזמי בשארה – הכתובת הייתה מזמן על הקיר. הוא הרי כבר לפני שנים רבות הצהיר שהוא 'לא חושב שיש אומה פלסטינית. יש אומה ערבית. אומה פלסטינית זו המצאה קולוניאלית. מתי היו פלסטינים?! מאיפה זה בא?!'".

היא כותבת עוד כי "אז כשזו נקודת המוצא, מה הפלא שהוא מרגל למען החיזבאללה ולאחר שהוא נמלט מאימת הדין הישראלי הוא ממשיך לפעול עבור גורם ערבי אחר – קטאר (שבה הוא מתגורר בשנים האחרונות)?! אבל התלמידים שלו ממשיכים להתחפש לפטריוטים פלסטינים. והם עושים את זה מתוך כנסת ישראל (למרות שלגבי לפחות שניים מהם ניתן לומר די בוודאות שאת הכנסת הבאה הם יראו רק בטלוויזיה)".

ברקו מסכמת את הפוסט ומציינת כי "את המאפיונר אל קפונה הצליחו בזמנו בארה"ב להכניס לכלא לא בגין העברות החמורות באמת שהוא ביצע אלא בגין העלמת מס הכנסה...זה אמנם יהיה מעט מדכדך אם בל"ד בסוף תיפול רק בגלל עברות כלכליות, אבל אתם יודעים מה: זה עדיף מכלום".