עופר עיני. מגיעים לפריפריה
עופר עיני. מגיעים לפריפריה פלאש 90

כדורגל - לא רק במדינת תל אביב. "בתוך כעשור נהיה במקום אחר, טוב יותר", כך התחייב היום (שני) יו"ר ההתאחדות לכדורגל עופר עיני בדברים שנשא בטקס מיוחד שנערך בעיריית נשר.

הטקס שהיה במעמד ראש עיריית נשר אבי בינמו, יו״ר ההתאחדות עופר עיני, מנכ״ל משרד התרבות והספורט יוסי שרעבי, מנכ״ל ההתאחדות רתם קמר, ראשי אגפים, מאמן נבחרת ישראל בכדורגל אלישע לוי, ראשי עיריות ואנשי ונשות כדורגל, היה כחלק מפתיחת הסניף הצפוני של ההתאחדות לכדורגל בנשר.

מדובר במהפכה של ממש עבור ההתאחדות לכדורגל שעד לא מזמן סיפקה את שירותיה רק באיזור המרכז ולעיתים אף בירושלים, אך מעולם לא חרגה מגבולות אלו.

כעת עם פתיחת הסניף בצפון, אומרים בהתאחדות לכדורגל, קבוצות רבות מהצפון יקבלו שירותים מגוונים שמטרתם היא אחת: להנגיש את הכדורגל הישראלי לכל חלקי האוכלוסייה.

"הפנים של ההתאחדות הם לפריפריה", אמר יו"ר ההתאחדות לכדורגל עופר עיני בטקס הפתיחה החגיגי. "ספורט וכדורגל חייבים להגיע לכל מקום ושיתוף הפעולה הזה הוא עדות לעוצמה ולאפשרויות החיוביות שיכולות להצעיד את כולנו קדימה".

עוד אמר עיני כי טקס הפתיחה של הסניף בצפון הוא לא סוף הפסוק מבחינת ההתאחדות לכדורגל בכל הקשור להנגשת הכדורגל לכל חלקי הארץ, כשנבחנת אפשרות להקים בדומה סניף גם בדרום הארץ. "אנחנו בוחנים גם את האפשרות להתרחב ולפתוח סניף בדרום הארץ כדי לסייע, לייעל ולהיטיב עם הקבוצות", אמר עיני.

עיני לא שכח להודות גם למי שתרמה סכום כסף משמעותי בכדי שהכדורגל יתרחב. "אני חש חובה מוסרית להודות לשרת הספורט מירי רגב על ההתגייסות שלה ועל המחויבות לקדם את הספורט בכלל ואת הכדורגל בפרט. יחד, עם כל מי שירצה להצטרף אלינו, נחפש את כל הדרכים כדי לקדם את הענף. יש לנו תכניות מרחיקות לכת והשרה היא כוח מוביל בבניית מתקנים, בהרחבת מספר הילדים והילדות שמשחקים כדורגל, הקמת אקדמיות ועוד", אמר עיני.

"זהו יום מרגש מאוד עבור העיר נשר, ההתאחדות לכדורגל והספורט בישראל. הסניף החדש יתרום לפיתוח העיר, יכירו אותה טוב יותר, יש כאן הגשמת חלום לחברים הטובים שלנו מהצפון שיסייע להם בהתנהלות השוטפת בעולם הכדורגל. אני מלא הערכה לשרת הספורט על פועלה הענף לקידום הספורט", אמר ראש עיריית נשר אבי בנימו.

נציגה של השרה רגב בטקס, מנכ"ל משרד הספורט יוסי שרעבי אמר כי לא סתם נבחרה העיר נשר כמקום בו יוצב הסניף החדש של ההתאחדות לכדורגל. "מצאתי כאן בנשר ראש עיר נמרץ ומלא חזון שמשדר עוצמה. אנחנו מאמינים שהספורט תורם לכל עיר ומניע אותה קדימה".

לסיום הדברים, אמר חבר הנהלת ההתאחדות, אבי קאופמן כי פתיחת הסניף החדש תגרום לשיפור הכדורגל בכלל. "שנים רבות חיכו קבוצות הכדורגל בצפון לפתיחת נציגות כאן שתאפשר להן נגישות וקבלת שירות מהיר ונוח. מימוש החזון, כך אני מאמין, הוא סנונית ראשונה והזדמנות מצוינת להתחיל את השנה החדשה אופטימים יותר".