פחתו סיכויי נבחרת ישראל הצעירה ליורו

למרות שהביסה את נבחרת יוון בתוצאה 4:0, שלל תוצאות של יריבותיה לסגנות הטובה ביותר הורידו את הנבחרת הלאומית למקום השישי

נרי וייס - ערוץ 7 , ו' בתשרי תשע"ז

באדיבות ערוץ 20

נבחרת ישראל הצעירה ביורו 2017? לא כל כך בקלות. אחרי שנראה היה שהנבחרת הצעירה עשתה צעד גדול עם כיבוש של ארבעה שערים לרשתה של נבחרת יוון, שתי תוצאות במשחקים המקבילים קבעו - סיכוייה של הנבחרת הצעירה להעפיל למשחקי הפלייאוף על העפלה לטורניר היורו היוקרתי, לא תלויים בה.

מחזור אחד בלבד נותר לקמפיין מוקדמות היורו, כשרק הנבחרת שתסיים ראשונה בכל בית מ-9 הבתים תעפיל אוטומטית אל טורניר היורו שיתקיים בפולין. ארבע הנבחרות שיסיימו במאזן הטוב ביותר במקומות השניים בכל בית יתחרו בשני משחקי פלייאוף על הזכות להעפיל לטורניר היוקרתי גם הן.

אחרי נעילת המחזור הלפני אחרון בקמפיין, נבחרת ישראל הצעירה מדורגת במקום השישי מתוך 9 של הסגניות, כשנבחרת פורטוגל כבר הבטיחה לעצמה את המקום הראשון והופעה בטורניר היורו.

ביום שני תשחק הנבחרת את משחקה האחרון בקמפיין מול נבחרת אלבניה באצטדיון המושבה שבפתח תקווה, כשזו יכולה להעפיל לשלב הפלייאוף במספר תנאים אפשריים: 1. אם תנצח הנבחרת הישראלית את אלבניה בהפרש של ארבעה שערים ומעלה - תיקו של נבחרת סרביה מול סלובניה ישלח את הישראלים לפלייאוף. 2. ניצחון ישראלי בכל תוצאה בצירוף תיקו של נבחרת נורבגיה מול נבחרת קזחסטן הקטנה יספיק גם הוא לפלייאוף ישראלי.

האם הנבחרת הישראלית תשחק בטורניר היוקרתי? תשובות בקרוב.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il