מי יהיה אלוף ישראל בטאקי?

מוזיאון הילדים של באר שבע וממציא המשחקים חיים שפיר מזמינים אתכם לאליפות הטאקי הראשונה בעולם.

קובי פינקלר - ערוץ 7 , ט' בתשרי תשע"ז

אליפות הטאקי
אליפות הטאקי
צילום: בן אור חביאן

הוא נמצא בכל בית, נהנים ממנו מגיל 6 ועד 99, והוא המשחק הכי ישראלי שיש. אז עכשיו, כשהוא חוגג 35 שנה, הגיע הזמן לגלות מי יהיה אלוף הטאקי.

"המשחקים של חיים שפיר" ולונדע-מוזיאון הילדים של באר שבע, מזמינים אתכם להשתתף באליפות הטאקי הראשונה של ישראל.

כבר קרוב ל 40 שנה חיים שפיר, ממציא משחקי חברה, ויוצר תרבות משחק וחוויה חברתית ומשפחתית.. לראשונה שפיר נענה לקיים אליפות טאקי, שתתקיים בלונדע – מוזיאון הילדים של באר שבע במתחם מיוחד שיוקדש לאירוע.

איך זה יעבוד?

המשתתפים (מגיל 6 ועד 99) ירשמו מראש באתר לונדע-מוזיאון הילדים של באר שבע. בכל יום במהלך סוכות, יתקיימו מספר מקצי תחרות. בכל מקצה ישתתפו 125 שחקנים, בכל הגילאים, שישחקו ב-3 סבבים. משתתפי הסבב האחרון –"שולחן הגמר", יזכו בכרטיס לגמר האליפות שיתקיים לקראת חנוכה, ובו יוכתר אלוף הטאקי.

מלבד התואר "אלוף ישראל בטאקי", יוענקו פרסים יקרי ערך למקומות הראשונים: מקום ראשון - חופשה משפחתית בחו"ל, מקום שני -חופשה משפחתית בארץ, מקום שלישי-אירוע בלונדע. בנוסף, כל מתמודד יזכה בשי.

לונדע- מוזיאון הילדים של באר שבע פועל באופן קבוע על מנת ליצור חוויה משפחתית שמקרבת הורים וילדים.

"אנחנו מאמינים כי חווית המשחק מגבשת את המשפחה ומעצימה את הילדים. בעידן של מסכים, יש חשיבות גדולה למשחקיהשולחן בהם אנו משחקים פנים אל פנים עם היקרים לנו", אמר אלעד אזולאי, מנכ"ל מוזיאון לונדע, "ואנחנו מאוד שמחים וגאים על שיתוף הפעולה עם חיים שפיר שנוצר סביב הערכים המשותפים שאנחנו מקדמים".

אליפות הטאקי תתקיים בסוכות במוזיאון הילדים של באר שבע וההרשמה מראש באתר התחרות lunada.co.il/taki .