"קסניה, את מבזה את הכנסת"

יו"ר צעירי הליכוד תוקף את ח"כ קסניה סבטלובה (המחנה הציוני) שקראה לבטל את ישיבת המליאה לזכרו של רחבעם זאבי (גנדי) הי"ד.

חזקי ברוך , ט"ז בתשרי תשע"ז

יו"ר צעירי הליכוד דוד שאין תוקף את חברת הכנסת קסניה סבטלובה (המחנה הציוני) שקראה לבטל ולהחרים את ישיבת המליאה המתוכננת בכנסת לזכרו של השר רחבעם זאבי (גנדי) הי"ד.

"ח״כ קסניה סבטלובה ששמה מוכר לאזרחים מעטים בלבד מנסה בכל דרך לייצר כותרות, גם אם המשמעות היא פגיעה בסמלי המדינה ובעקרון הממלכתיות", אמר שאין. "בעיניה של סבטלובה, שר התיירות שנרצח על ידי טרוריסט בן עוולה, לא צריך לקבל את הכבוד לו הוא ראוי בישיבה מיוחדת בכנסת''.

יו"ר צעירי הליכוד הזכיר כי גנדי לחם כל חייו למען ישראל והקריב את נפשו למען ישראל, ''וקסניה סבטלובה שנכנסה 'בטעות' לכנסת בלי שאיש יכיר אותה, חברת כנסת שלא תרמה דבר למדינת ישראל חוץ מפרובוקציות חסרות טעם, אשת ציבור של ריב ומדון, קוראת לבטל את הישיבה המיוחדת לזכרו וברוב חוצפתה מכריזה על החרמת הישיבה.

"קסניה, הגיע הזמן להגיד לך את האמת - את מבזה את הכנסת ואין זה מקומך. כשם שהגעת בטעות לכהן כחברת כנסת, כך תיעלמי מהציבוריות הישראלית בחזרה לאלמוניותך, ואיש לא יפצה פה", תקף דוד שאין.

ח"כ סבטלובה
צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

כאמור, ח"כ קסניה סבטלובה מהמחנה הציוני דורשת מיו"ר הכנסת יולי אדלשטיין לבטל את ישיבת המליאה המיוחדת שנקבעה בחודש הבא, לציון זכרו של השר רחבעם זאבי (גנדי) הי"ד.

במכתב ששיגרה סבטלובה לחברי הכנסת, כתבה כי ''על חברי בית מכובד זה לשמש דוגמא לבוחרינו מכל הקשת הפוליטית, ימין ושמאל, יהודים וערבים, דתיים וחילונים, נשים וגברים.

''קיום ישיבה לזכרו של רחבעם זאבי על מורשתו הבעייתית, תהווה זלזול בשלטון החוק בכלל ופגיעה קשה בכבודה של כל איש בישראל בפרט, ותחטיא את מטרתה של הכנסת ואת תפקידה''.

לדברי ח"כ סבטלובה, ''אין זה מתפקיד בית המחוקקים לציין מורשת של עבריינות, עולם תחתון, עבירות מין ושנאת זרים. אלו הם פרקים עיקריים במורשת גנדי אשר על הכנסת להתנער מהם לאלתר. אני קוראת ליו"ר הכנסת אדלשטיין לבטל את הישיבה. אם לא יעשה כן אני קוראת לכם להצטרף אלי ולהימנע מהשתתפות בישיבה זו".