כל ילד בכנסייה יודע של מי הארץ הזו

יו"ר הפורום הדרוזי בבית היהודי: החלטות האו"ם נועדו לקדם את אג'נדת השמדת ישראל. כל ילד נוצרי יודע שארץ ישראל שייכת לעם ישראל.

שמעון כהן - ערוץ 7 , ט"ז בתשרי תשע"ז

כל ילד בכנסייה יודע של מי הארץ הזו-ערוץ 7
אולם מועצת האו"ם לזכויות אדם. ארכיון
צילום: Mike Segar, רויטרס

יו"ר הפורום הדרוזי במפלגת הבית היהודי, אייל אסעאד, קושר בין חג הסוכות והמאבק מול המתקפות הבינלאומיות על מדינת ישראל.

לדבריו כל מי שמכיר את הקוראן, כמו גם כל ילד בכנסייה, יודע היטב כי ארץ ישראל שייכת לעם ישראל.

"פחות משלושה דורות עדיין ארגון האו"ם על שלוחותיו שוכח את רצח העם הנורא שאירע לעם ישראל, והוא פועל נמרצות לערער את מעמדה של מדינת ישראל, כמדינה יהודית בעולם. זה שנים שמזכ"לי האו"ם שמתמנים לתפקיד, באים ממדינות המתנגדות לקיומה של מדינת ישראל, או שהם בעצמם אנטישמיים", אומר אסעד ומוסיף: "הארגון הגדיל לעשות בימים האחרונים כשהעביר החלטה שעצם משמעותה היא ניתוק הקשר הדתי והיסטורי של עם ישראל לארץ ישראל".

לדבריו "תשאל כל ילד בכנסיות אשר פזורים ברחבי העולם, מארצות אמריקה ועד סין, וכל מוסלמי הבקיא בקוראן והוא יגיד לך שארץ ישראל שייכת לעם ישראל".

על ההחלטות המתקבלות בזירות הבינלאומיות נגד ישראל הוא קובע כי "אין אלה החלטות אקדמיות, פוליטיות גרידא, אלה החלטות ציניות שמטרתם לקדם אג'נדה של השמדת מדינת ישראל, כישות יהודית ציונית, וכבית לאום לעם היהודי".

"אירופה נשרפה אז, ונשרפת גם היום בגלל אותם דעות חשוכות שמקומם בימי הביניים החשוכים, ולא בעולם הנאור שאנו חיים בו", אומר אסעאד ומוסיף תזכורת: "ביוני 67' עלה שר הביטחון דאז משה דיין ז"ל להר הבית לאחר שחרור העיר העתיקה, והגיש חזרה את המפתחות של הר הבית לידי הוואקף הירדני וזאת מתוך מתן רגישות לרגשות הדתיים של העולם המוסלמי הדתי".

אסעאד תוהה מדוע האיסלאם אינו מסוגל לגלות סובלנות דומה כלפי רגשות יהודיים. "חורה במיוחד העובדה שלכל אותם מנאצים, מצטרפים יהודים ישראלים המונעים מרגשות אשמה שכדי להבין את מהותם צריך תואר בפסיכולוגיה".

את דבריו חותם אסעאד ואומר: "אנו בפתחה של שנה חדשה מי ייתן ובשנה הזאת תתקיים התפילה שיהודים התפללו אותה במשך אלפי שנים: "ובנה עיר הקודש במהרה בימינו". לא ניתן להתעלם מחג הסוכות. צריך להבין מה המשמעות והמטרה של החג: להזכיר לכל אדם את אלמנט הארעיות שבחייו, עם ישראל שנולד מנדודים, נוודים במדבר הסתובב בגלות בכל ארצות העולם, והיום כשיש לנו בית של קבע, לאחר אלפי שנים בגלות, הסוכה צריכה להסביר לנו שאם לא נשמור על הבית חס וחלילה נחזור לקלון שבחיי הנדודים בגלות".